• kürt veya türk olabilir bunda bir sorun yok ancak pkk sempatizanı olması ciddi bir problem ancaaak başlığı bu şekilde açtığın için ırkçı amına kürtler işesin diyor ve eksini veriyorum...
    edit : ayrıca hüseyin nihal atsız gibi türk milliyetçiliği (daha çok kafatası milliyetçiliği) yapanların aynı zamanda müslüman olmaları ne kadar ironik...
    edit 2 : hüseyin nihal atsız müslüman olmadığı için ironik zaten arkadaşlar müslümandir demedim onun yolunu savunan müslümanlar ilginçler bunu demek istedim... doğru okuyun lütfen...
  • sikildiğinizle kalmışsınızdır.

edit: hayatınıza soktuğunuz insanın politik fikirlerinden, çok önemliyse eğer etnik kimliğinden bu kadar habersizseniz ve kürt, x, y olduğunu öğrendiğiniz zaman 'yıkım' yaşamış oluyorsanız maalesef durum bu.
  • ya akepeli olsaydi denilen durum.
  • ırkçı değilim diye yazınca, ırkçı olmamış olunmuyor.
  • anlatılanların hiç biri bizi ilgilendirmiyor. şuraya özgün fikirler okuyalım diye giriyoruz, manzaraya bak. ilgi orospuluğunun manası yok. burası kadınlar kulübü mü, kızlar soruyor mu? herkes ilişkisini yazsın okuyalım ooh ne ala sözlük.

ayrıca başlığı 'kürt çıkması' diye açmak neyin nesi? sen rahatsız mısın evladım? ibne çıkar, puşt çıkar ama kürt çıkması ne? pkklı çıkması desen anlayacağız. gerçi o zaman da gene bize ne lan bundan diyeceğiz de, biraz tutar tarafı olacak.
    ayrıca (bkz: yazar alım algoritmasının tırt çıkması)
  • burada bu kıza faşist damğasını vuran ılıklar konu suriyeli olduğu zaman aşağılamanın alasını yapıyorlar, ona niye laf yok hacı?

bir de insan evleneceği kişiyi seçmekte özğürdür , fransızları suriyelileri sevmediği gibi kürtleri de sevmeyebilir.

hele ki için de bölücü örğüt sevğisi taşıyorsa yani pkk’lı ise bu kızın yaptığı en doğrusudur.

sonuçta karnında pkk’lı birinin piçini taşımak istemeyebilir.

şapı kaynatsan olur mu şeker
    cinsini siktiğim cinsine çeker

bu pkk kafasındakiler hep böyledir.
  • konu dışı olacak ama;

zamanında başlığı açan kişliği kökten engellemiştim. neden hala açtığı başlığı görebiliyorum aq?

konu üzerine;

(bkz: engellemek)
  • meraktan yazıyorum sayın yazarlar.

19 yaşındaki gerizekalı bir yeni nesil üyesine cevap vermeye üşenmediniz mi?

bunlar seri üretim biliyorsunuz. 45 iq sabit donanım olarak skynet'te üretiliyorlar.
  • hasbelkader gezegenin bir yerinde doğmuş olmayı bir avantaj sayan,
    farklı bölgelerde doğanları aşağılayan faşizan bir başlıktır.
  • o k*rdü sonra bi daha gördün mü harun abi?
hesabın var mı? giriş yap