• --- spoiler ---

son yayinlanan bolumunun * tum hayallerimi yiktigi dizidir. zira ted sigarayi anneyle tanistiktan iki hafta sonra biraktigini soyluyor. bu da demek oluyor ki anne robin degil. ha belki robin'le ikinci kez cikmaya basladiktan 2 hafta sonra birakmistir diyecegim ama, yok, degil galiba.

--- spoiler ---

gelen mesajlar silsilesi uzerine spoiler icerme ihtimali olan edit: robin'den aunt robin diye bahsedilmesi, sari semsiye, st. patrick's day mevzuu ve daha bir cok seyden haberdar olmama ragmen hep icimden "anne robin bence. ted cikacak "saka saka, aunt robin diye bahsedip durdugum aslinda annenizdi ha haaa" gibi salakca bir sey diyerek baglanacak olay filan diye dusunmekteydim ve ummaktaydim fakat bu son yayinlanan bolumuyle bu ihtimal neredeyse sifira indi. kisacasi, bana gerizekali muamelesi yapan msglara hitaben noktaliyorum entrymi: ben sadece annenin bir sekilde robin cikmasini istiyordum, o kadar.
  • 5. sezon itibari ile sıkmaya başlamış dizidir. zannedersem artık ted'in çocuklarına kids... diye anlatmaya başladığı hikayeler bitmiş olmalı gibi.
  • --- spoiler---

5x11de her ne kadar kalp krizi, sesin kartlaşması gibi sigaranın kötü etkilerine değinmiş olsa da overallda sigaraya özendiren bir bölüm olmuştur.

--- spoiler---
  • lily sesi ile adnan polat 'ı geride bırakmıştır.
  • 5x11'le aklıma eski bir bölümü getirmiştir.

--- spoiler ---

ted ve robin birlikte oldukları sırada, robin gizli gizli sigara içiyordu. bir gün ted onu yakalayıp sigarayı bırakması gerektiğini, sigaradan nefret ettiğini falan anlatmıştı. o yüzden ted'in ağzında sigara görünce oldukça şaşırttı beni bu bölüm.

--- spoiler ---
  • şarkılı, türkülü, suitli, rachel bilson'lı 100. bölümün promo resimleri dağıtılmış:

http://www.zap2it.com/…2900093,showall.photogallery
  • 3. sezonun 19. bölümünde, barney'nin peşinde dolaşıp, konuştuğu kızlara "onunla yatmayın, o iğrenç bir böcek" diyen kızın kim olduğunu görüyoruz. amma velakin daha önceki bölümlerde söz konusu kızın lily'yle konuştuğu anı gösterdiklerinde kızın saçları dalgalıydı, 19. bölümde aynı sahnede gördüğümüz kızınsa dümdüz saçları vardı, esefle kınadığım bir hata.
  • aldığım duyumlar üzerine dizi psikologlar tarafından depresyon durumunda olan insanlar için tavsiye ediliyormuş.
  • gizli başrol oyuncusu marshall'ın bakışlarıyla büyülediği dizi.

--- spoiler ---
    s5e11 de robin, sigarayı bırakmak istemez. lily ise sigarayı bırakırsa marshall ile yatabileceğini ona söyler. robin ise böyle bir niyeti olmadığını belirtir. bu sırada marshall robine döner ve "bakışlarını gördüm" der.

--- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap