• ülke tv'de hulki cevizoğlu cins sorularıyla ortalığı karıştırıyor an itibariyle ama çok yandaş gazeteci izledim ama en şirinleri bunlar geldi bana.
  • ülke tv diye bir kanalın varlığından haberdar eden gazeteci.

"hanefi avcı polisin içinde paralel yapı var dedi hapse attınız. şimdi ayağına gidiyorsunuz" dedi.
    daha ne desin.

metiner her zaman ki gibi cevap veremeyince (sözün bittiği yer:) darbecileri içeri attık falan filan kekelemeye başladı. bundan sonra kandırıldık demeyecez dedi.

lannnn.... yetişemiyorum adama
  • mehmet metiner'i canlı yayında ağlatan adamdır. içimin yağları nasıl eriyor anlatamam. ne ayar verdin be ağabey.
  • mehmet metiner'in canını bir aduketlik düzeye getirmiş olan gazetecidir an itibariyle.
  • mehmet metiner'in "formata uymadı bu ama" diye serzenişine sebep olmuştur...
    alo fatiiiiiiihhhh!!!!
  • mehmet metiner an itibariyle deprem olsa ''oley be'' deyip stüdyodan kaçar. o psikolojiye soktu kendisini.
  • reklama girilmediği ve uydu bağlantılarına parazit sokulmadığı takdirde kimsenin durduramayacağı adam. comboya başladığı anda 3 kişiye aynı anda ayar verebilen bir yapıya sahip kendileri.
    yıllar sonra düzeltme;
    güvenilmez gazeteci kılığındaki kişi.
  • son zamanlarda tanik oldugum en matrak olaylardan birine su an imza atan gazeteci.

ak parti yalakasi kanala "cemaati elestirme" kilifi ile girerek su an studyoda tum ak elemanlari teker teker elden geciriyor.

o degil de, mehmet metiner birazdan intihar edebilir, o kadar kotu durumda.
  • kendisine yazdığım twitleri bir yandan itinayla favlıyor bir yandan stüdyoda aduket + aryuken çekiyor. adam çok çekirdekli çalışmanın mnakoydu arkadaş ya ahahah.
  • adam minigun gibi programda. dakikada 300 ayar falan veriyor.

edit: demogoji yapıyorsun ayarına geldi karşıdakiler. mission complete.
hesabın var mı? giriş yap