• --- spoiler ---

kulağının yanından kurşun geçmemiş adamı genel kurmay başkanı yaptılar.

--- spoiler ---
  • putinin yürüyüşü resmen: adım putin, mekanın sahibiyim şeklinde. sıfatsız.
  • birinin hulusi akar'ı kolundan tutup putin'in yolundan çekince vermiş olduğu garip tepkidir. niye öyle korkmuş gibi oldu, geri çekildi ve putin böyle bir alaycı mimikler sergiledi anlamış değilim. gözleri bile çok açıldı. sayın milli savunma bakanımızdan daha dik bir duruş sergilemesini beklerdim açıkçası.
  • nezaketen yapılmış hareket, putin de başıyla selam veriyor.
  • boyu değil işlevi söyleminin somut örneğini izlemiş olduk. hiç de nezaketen falan değil. eli ayağı birbirine girdi resmen.

üzüldüğüm tepkidir. ülkenin koskoca milli savunma bakanını bu şekilde görmek istemezdim.
  • efendilik yapmış işte ne olmuş. ordumuzun kahramanlıklarını böyle çocukça videolarla itibarsızlaştıranlara prim vermemek lazım. suriye'de 1 tane sivil vurmadan amerika'nın yıllarca eğittiği pyd'yi sınırdan tek tek temizleyen bir ordunun komutanı. asıl babayiğitlik odur.
  • korkudan altına sıçmış bir eylemdir.
  • çekme hareketinde yanlış bir şey görmediğim.

ama bakan'ın surat ifadesi ilginç geldi.

bu arada konudan bağımsız peskov amma uzunmuş ya la. tipinden olsa gerek ufak tefek adam sanırdım baya 1,90 boyu var.
  • birde diğer taraftan bakmak lazım, sonuçta bir devlet başkanı geçiyor. bir diğeri ise bakanı. çekilmesi yerinde olmuş fakat tepkisi yerinde değil.
hesabın var mı? giriş yap