• emrahın 90'larda çevirdiği seren serengilli filmlerinin * olmassa olmaz karakterlerinden, çenesine kuvvetli bir aktörümüz. genelde emrahımızın düşmanı rollerini üstlenir, zengin durur.
    kendisini giydiği deri ceketlerden ve sürekli "emrahı bulun bana "içerikli emir cümlelerinden anımsamak mümkündür.
  • su sıralarda kanal d yayınlanan bir dizi de yine kötü adam rolü oynamaktadır. 1975 dogumlu bu jönümüz artı mankenimiz soyak yenişehir yaşamaktadır. cok iyi , sevimli, düşünceli ,saygılı ve çevresinde cok sevilen biridir. internet ve teknoloji meraklısıdır.
  • çok güzel arabaları olan *, dizilerde üstlendiği rolün aksine esprili, hiperaktif, yardımsever ve mütevazi bir kişilik.
  • emrah'ın efsanevi dizisi unutabilsem'de oynamıştı bu abimiz. hatta adı cem albayrak'tı. herkes gibi o da yaşlandı, ortalıktan kayboldu. şimdilerde trt1'deki ayrılık adlı dizide oynuyormuş, hiç izlemedim.
  • yasak sokakları yeniden çekicem diye çıksa ortaya, varımı yoğumu o projeye basarım. böbreğimi satar yine çekilmesini sağlarım. bi he desen. ah bi desen. öyle güzel olur ki. dünyanın en süper zengin züppe rolu yapan adamı.
    allahım öyle özledim ki bazı kaybolan değerlerimizi.
  • az evvel keşfettim sözlüğe bildirmeden duramadım: kendisi ayşe tunalı hanımefendinin saatler mi durmuş şarkısının klibinde de arz-ı endam etmektedir. ayşe hanım'la ayrılığın acısını elindeki adidas spor çantasına gömüp o istasyon senin bu kompartıman benim gezen bir insan rolündedir.

bu arada kendisinin emrah filmlerinde o kadar sevilip beğenilmesinin yüzde 50 nedeni oyunculuğuysa * yüzde 50'si de kendisine inanılmaz yakışan seslendirmedir. kim seslendirmişse "bu kadar mı zengin piçi olunur güzel abim" der ses tellerinden öpmek isterim.
  • yanılmıyorsam bir ara cihangir'de aralık sonu ocakbaşı diye tatlı bir yer açmıştı. köpeklerinden bahsettiğini hatırlıyorum dışarıda sigara içerken. nooldu acaba sonra?
  • 90’ ların nuri alçosudur.
  • (bkz: alfa)
hesabın var mı? giriş yap