• meme açmış bir rus model beklerken sol bek çıktı.. neyse ben yine de bir duşa gireyim.
  • sanirim takımda çok zenci var araya ben de kaynayayim diye kapkara maskeyle çıkan sol bek
  • otobüsle gelsin, uçak kaldırmaya değmez.
  • ulan ne olursa olsun bi oyuncu gerzek bir teknik direktör yüzünden ilk 11'e alındı diye akan oyunda ıslıklanır mı amk beyinsizleri ya. evet bence de bu herif yarrak gibi oynuyor ama adam orda bindirme yapmış ya da defansta adam kovalıyor, bizim gerzek taraftar da ıslıklıyor amk. beyninizi sikeyim.
  • abi karabükspor'dan 31 yaşında adam alıyorsun, evra performansı mı bekliyorsun allah aşkına?
  • düşük maliyetli, enerjisi yüksek, ligi tanıyan bir sol bek. tarık'tan iyi olduğu ve kendisine büyük paralar bağlanmadığı konusunda hemfikirsek bu transfer iyi bir transferdir. rotasyonda çok ihtiyacımız olan genişliği kazanmamıza yardımcı olur.

bunun dışında, kendisinin bugün sosyal medyaya düşen şu fotoğrafı da çok şey anlatıyor. yabancı sınırını eleştiren tüm yerli futbolculardan böyle bir fotoğraf bekliyorum ki profesyonel futbolcunun profesyonelliği lafta mı kalmış bi bakalım ve latovlevici, yabancı hayranlığı yüzünden mi ; yoksa, iş disiplini sayesinde mi karabük'te oynayıp galatasaray'a transfer olmuş anlayalım.
  • ...
  • pardon ama, bu adamın suçu nedir? neden ıslıklanıyor? senede 5 milyon alıp çalışmıyor mu? geldiği takımda harikalar yaratıyordu da, galatasaray'da mı oynamıyor? yahu adam karabükspor'un mazlum sol bekiydi, bunu alıp galatasaray takımına monte edersen, bu adam bu kadar oynar. bunu ıslıklayan taraftar profili çok ilginç bence. gidin başkanınızı veya teknik dehanızı ıslıklayın. daha anlamlı olur.
  • beyler sakin, karabüklü olduğum için maçlarını seyrederim. bu adam asamoah olmayınca ilk aklıma gelen isimdi. ayağına hakim, zeki, aklı hücumda, atletik ve çok iyi frikik atan bir arkadaş.
    satan karabük ciddi güç kaybına uğrayacak maalesef. ligi biliyor adam bi kere. asamoah gelene kadar * idare eder bizi.

edit: yazmışım zamanında.
    karabükte iyiydi ama ya.
  • linnesin yedeği olması gereken oyuncu. tam linnes forma girmişti bu gelince kestiler.
hesabın var mı? giriş yap