şükela:  tümü | bugün
 • ak troller sayesinde, eski yoneticilerin bir vurgununu daha öğrendiğim olay. bazılarının engelini kaldırsam iyi olacak.
 • yürü be yalanoğlu. bizde sana inanmıstık güvenmiştik kurtarıcımız olacaktın.sacın sarı gözün mavi değil ama olsun.samsundan değil ama beylikdüzünden gelicektin ne oldu.güvendiğimiz dağlara karlar yagdırdın ekoooo...

  edit: adama götüyle gülerler siz insanın aklıyla alay mı ediyosunuz zırtolar. suyun basındaki kim eko? madem israf günah yalan talan falan fişman kendi iştirakinin üstünde yaptırımı mı yok? komik olmayın.bal gibide yalanoğlunun bilgisi ve onayıyla gercekleşmiş olaydır.

  edit2: mk topunuzun belki utanırsınız.
  https://twitter.com/…dem/status/1171871671323701249

  chp'li murat emir, ilk olarak eha medya'nın gündeme getirdiği ibb yönetiminin 997 araçlık yeni ihaleye çıktığını doğruladı.

  "997 değil, 990 araç ihalesine çıkıldı. ihtiyaç olmasından dolayı, 31 aralık tarihine kadar kısa süreli bir ihale yapıldı."
 • iski'nin akp'yi yöneticilerinin yaptığı kiralamaların sözleşme tarihi 2 ağustos. yani akp'nin yaptığı sözleşme. sonrasında yönetimi görevi ekrem imamoğlu ve ekibine devrettiği tarih 3 ağustos. bak şuradan git şimdi.
 • sürekli olarak kafa bulandırmak amaçlı yalanlar yumağı.
 • iski nin akp lilerden oluşan eski yönetimi tam istifa ettikleri 2 ağustos'ta bu ihaleye imza atarak gittiler..şimdi bunların hesabının sorulması gerekirken,çamur atmaya başlıyorsunuz alakası olmayan insanlara...tipik siyasal islamcı
 • imamoğlu'na çakmaya çalışırken, 3 ağustos'ta istifa eden akp'li iski müdürünün, giderayak yaptığı rezilliği gözümüze sokan bir aktrollün sıçmığı. vallahi akp'li bir bürokratın pisliğini de aktroll sayesinde öğreniyoruz ya...
 • twitterda gerekli cevap verilmiş. teşekkürü akp’nin bir israfını daha bize gösterdiğin için, akpli iski genel müdürün gider ayak son olarak yaptığı vurgunu gösterdiğin için
 • kiralanan araçların tipi hakkında bilgi yok sözleşmede, bu araçlar zaruri nitelikte kiralanacak kamyon vb. tipte araçlar mı değil mi bu belli değil. ve denildiği gibi önceki dönem tarafından hazırlanmış ve mevcut yönetim de zaruretten dolayı onaylamak zorunda kalmış görünüyor.
 • buradan sövmeyi marifet bilen (bkz: anancı) ergenlere gelsin.

  bakalım şimdi nasıl savunacaksınız? tık
 • türk insanının zeka seviyesini bakınız olarak veriyorum ve devam ediyorum. öncelikle editte eski iski yönetimi falan demişsin. hah işte iskinin başına yine ak partili bir iski memuru getirildi bunu cevap olarak verebilirsin.

  arkadaşlar yapmayın allah aşkına şu ülkede reformist olmak kadar boktan bir şey var mı? kime inansak anamızı ağlatıyor, hangi düşünceyi savunsak 2 güne bizi göt ediyor. birilerinin düşüncesini benimsemek zorunda kalacağımız en boktan ülkedeyiz maalesef. sorunlar o kadar çok ki bir devlet büyüğü gelse dese ki derdini anlat şükür der bir çay ikram eder bilezikleri de verip gönderirim. gerçekten bırakın birilerini savunmayı bunlar bizim anamız babamız değil bize hizmet etmek zorunda olan insanlar bunun için para alıyorlar bunun için güç istiyorlar. ama biz her konudaki super radical uber partizan tavırlarımız yüzünden birbirimizi yiyoruz ve günün sonunda elde kalan her yönetim sonunda dünyaya 20 yıl geriden bakan bir türkiye ve içine sıçılmış bir ülke oluyor. adamın sex kaseti çıkıyor bir şey olmuyor, para çalma tapeleri çıkıyor umurumuzda değil, herkes oy çalıyor ama çuvalları denize atıyoruz, zam geliyor hem de ayda iki kere yüzde 30 diyor biz ise camı çerçeveyi izole eder otururuz diyoruz. içtiğin suya zam yapıyor hamidiye su ama içme suyunun kalitesini artırmıyor.

  velhasıl burada araba almış fiyatı artmış bilmem ne bunları geçin. bir şeyleri düzeltmek istiyorsak dışarı çıkıp isyan etmemiz kan dökmemiz lazım.