• istanbul'da daha çok var böyle tarihi imajı çizilerek çökülmüş ve kimler tarafından ne şekilde işletildiği belli olmayan yerler

özellikle istanbul'un turistik yerleri bu tiplerden temizlenmeli, daha profesyonel modern ve turizme yönelik yöntemlerle işletilmeli
  • helal olsun başgan dediğim olay. o boktan balıklarınızı müsait bir yerinize monte edebilirsiniz gayrı.
  • içimizdeki kutup bölgelerinin gulf streame dönüşüşünün bir ifadesidir. şimdi gelir "ekmek parası" trolleri.

edit: 14 mesaj gönderen 14 zehir yazarımıza teşekkürler. golf değil gulf stream olarak düzelttim.
  • (bkz: tarihi eminönü balıkçısında yaşanan vahşet)
    bu bakınız boş bir bakınız değil.
    yaşanan vahşetti ve daha kötüleri de gelebilirdi.
    bence iyi olmuş.
  • önce orada yaşanan orospu çocukluğunu hatırlayalım.

(bkz: #93624941)

sözlükte dahi kapatılması için kampanya başlatılmıştı. ben bir vatandaş olarak bu konu ile alakalı bir sürü mail attım. eminim bir çok insan bireysel olarak benzer davranışlar sergiledi, zira twitter'da bunla ilgili çokca paylaşım gördüm. imamoğlu tweetlerinin altına da bir sürü vatandaş bunu defalarca yazdı.

şimdi o palalı saldırganı istedikleri kadar gizlesinler. adaletin kesemediği hesabı ekrem başkan kesti. helal olsun.
  • o ekmek parası diyenler balık ekmekçilerin günlük cirolarından haberleri var mı acaba?
  • hizmet adına herhangi bir kalite emaresi göstermeyen lakin "tekel" olmaktan mütevellit çekilen peşkeşle sülalesini zengin eden kanı bozukların siktir edilmesi hadisesi.

sözleşme sona eriyorsa ortada bir hukuksuzluk yok. oraya belediyenin yapacağı bir tesisle çok daha nezih bir şekilde turistik ya da geleneksel hizmet verilebilir. üç kağıtçı mafya babaları da siktir olup başka iş yapsınlar.
  • (bkz: tarihi eminönü balıkçısında yaşanan vahşet)
    iptal edenlerin elleri dert görmesin dilerim.
  • başlığı açan arkadaş istanbul'un sultanbeyli semtinden galiba. 30 yıldır tahtakale esnafıyız. oradaki balıkçıların huzurun en büyük tehdidi olduklarını söyleyebilirim. balık desen balık değil hizmet desen yok. geçen basına yansıyan yaralama olayı sadece işin görünen kısmıydı. görünmeyen daha neler var. bir de şehrin en turistik alanlarından birisi. üsküdar'a, kadıköy'e gitmek isteyen mecbur oraya gidiyor. karşı taraftan eminönüne gelenler de mecbur oraya uğruyor. fakat keşmekeş ve pislikten başka bir şey yok. hele o alt geçit. balıkçılardan bile beter.
hesabın var mı? giriş yap