340 entry daha
  • beş-on dakika da yeter. iki tarafın ne hissetiğine bağlı. kadınlar daha uzun sürede tatmin oluyorlar deniyor doğrudur, ancak karşılıklı arzu/arzulanma miktarı, bağlam yer olayın gelişme şekli vs. ile de ilgili olarak kısa süreli ama yüksek (hisler, arzu, fiziksel vs. anlamlarda) şiddetli bir deneyim unutulmaz olabilir.

bunu süreye takılmamak anlamında söyledim. iki tarafın da zevk almaya başladığı, (intercourse, coitus denen nane) birleşmenin başladığı andan sonra 20 dakika yeterlidir, özellikle düzenli bir birlikteliği olan çiftler arasında günlük iki günde bir oluşan bir durumun saatlere yayılan bir seremoniye dönüşmesini beklemeyin. ama uzun süre görüşmemiş azmış bir çift için ise durup durup devam ederek dinlene dinlene bir güne de yayılabilir. yani rakamlara formüllere takılmayın.

(lafta söylemesi ve söylendiğinde doğru haklı ben de öyle düşünüyorum demesi kolay ama) karşı tarafın mutluluğunu tatminini önemseyin , kalan şeyler hep değişken...
  • (bkz: #128332105)

kahvede çıkarmadan 5 posta attım diye konuşan beylere abiler, sen git çıkarmadan beş at altıncıyı da bana at derler..
667 entry daha
hesabın var mı? giriş yap