• bu entry nasi bo$ kalir*.
    jennifer lopez'in patlama $arkilarindan birisi.
  • jennifer lopez isimli hanımefedininin başarısız klipli (bence) başarısız $arkısı. $arkının melodik olarak zayıf olması bir yana, klip tam bir felaket. j-lo'nun koca gögüslerini ve dolgun kalçalarını cömertçe sergiledigi klipte elemanın teki internette jennifer lopez'i ara$tırırken dogrudan j-lo'nun resmi sitesine giriyor (nasıl bir teknolojiyse). eleman j-lo'nun odalarını gezerken, tahrik oluyor falan. klip boyunca jennifer "ben seksiyim, ben süperim, yalarım" mesajları veriyor.
    ama öte yandan $arkı sabahtan beri dilime dolandı, lanet olsun!!
  • lopetin en iyi şarkılarından ...

if you had my love
    and i gave you all my trust
    would you comfort me
    and if somehow you knew that your love would be untrue
    would you lie to me
    and call me baby

now if i gave you me, this is how it's got to be
    first of all i won't take you cheatin' on me
    tell me who can i trust if i can't trust in you and i refuse to let you play me for a fool
    you said that we could possibly spend eternity
    see that's what you told me that's what you said
    but if you want me
    you have to be fulfilling all my dreams
    if you really want me babe

if you had my love
    would you comfort me
    would you lie to me
    and call me baby

you said you want my love and you've got to have it all
    but first there are some things you need to know
    if you want to live
    with all i have to give
    i need to feel true love
    or it's got to end, yeah
    i don't want you
    trying to get with me
    and i end up unhappy
    don't need the hurt and i don't need the pain
    so before i do
    give myself to you
    i have to know the truth
    if i spend my life with you

if you had my love
    would you comfort me
    would you lie to me
    and call me baby

if you had my love
    would you comfort me
    would you lie to me
    and call me baby

if you had my love
    would you comfort me
    would you lie to me
    and call me baby

if you had my love
    would you comfort me
  • ilk çıktığında insanların jennifer'ın koca kıçına ve göğüslerine konsantre olması sebebiyle şarkıdaki rezalet vokalin çok göze batmadığı, geçenlerde gene dinleyince iğrençliğini farkettiğim, aslında (profesyonel ellerden çıkmış, jennifer'ı popstar yapmak için çok emek harcanmış bir şarkı olduğundan olsa gerek) müzikal altyapısı çok iyi, ancak banu alkan misali sesi yüzlerce kez filtrelenmiş, ayarlanmış ama yine de cırtlaklıktan kurtarılamamış jennifer'ın insanı dinlerken biri şu kadının sesini ayarlasın nidaları attıracak rahatsızlıkta olduğuna inandığım şarkısı. on the 6 albümünün çıkış parçasıdır, o dönem patlayan latin furyasından nasibini almış bir eserdir, her yerde bir numara olmuş, güzel oyuncu jennifer şarkıcılığa soyundu haberleri çıkmıştır. dünyadaki kaset ve cd tüketicileri de gerekli ilgiyi göstermişlerdir bu bayana. kendisi de bundan sonra durmak bilmemiş, en son rezalet filmler çekip berbat albümler yapıncaya kadar (ki bu berbat albüm kavramı kendi prodüktörlüğünde çıkan son albümü this is me..then'dir. yorum size kalmış..) azimle çalışmış, ancak mtv europe music awards'sahibi olmaktan öteye geçememiş albümleri, ve altın ahdududulu filmleriyle gündeme otrumuştur daha çok.

ha ama klipteki halleri güzel mi? güzel. hele o banyoda kurulandığı sahne*..
  • klibinde, csi miami dizisinde eric delko adlı karakteri canlandırmakta olan adam rodriguez'i zayıf ve genç haliyle görebilmekte olduğumuz şarkı.
  • ahalinin aha conavar lopez tvye çıktı diyerekten izlediği görüntünün fon müziği. işin fena tarafı iş güç unutulur o klibe odaklanılırdı. şükürler olsun ki o eziyetli dönem fazla sürmeden geldi geçti.
  • bugün allah kahretmesin nası yazdım ben bu bölümü, kaç yıl oldu kazık kadar oldum, saçlarım beyazladı hala bitiremedim okulu falan diye düşünerekten kütüphane sıralarında ders çalışmaya çalışırken yanımdan geçen birinin ipodunun sesinin çok açık olmasından mütevellit duyduğum ve akşamdan beri repeat modunda dinlediğim lopez'in en iyi iki şarkısından biri bence. ne güzel eski mutlu yıllarıma döndüm birden, nostalji oldu. şarkı da bayağı iyiymiş. ne varsa 90'larda var zaten. aman eskiler ne güzeldi beyoğlu'nda kravatnan gezerdik tey tey tey.
  • 00:34'deki matrixvari geçişte aslında html kodları akan klip: http://www.youtube.com/watch?v=lyfkl-hxfuu
  • geçmiş zamanlardan akılda kalan hoş bir melodi.
  • sarki 1999'da cikmis. liseliler degil ortaokullular bile bilemeyecek nerdeyse. yaslandik beyler dagilin.
    :(
hesabın var mı? giriş yap