• cumhuriyet halk partisi başlığında içerdiği şöyle bir entry ile beni benden almıştır.

" beyimin dediği gibi, asla oy verilmeyecek parti. vermiyoruz zaten.
    (seher 08/04/2009 16:04)"

(bkz: ben bilmem beyim bilir)
  • cayır cayır entry girdiğim sözlüktür. arada bir fatallıyor.
  • mükemmel bi reklam politikasına sahip sözlük.
    daha açılmasının 2. gününde, hakkında 100'den fazla entry girdirerek, ekşi'de bugun günün entry yumağı haline gelmeyi başarmıştır.
  • sözlük kurallarının 5.sinde çok hayal kırıklığına uğradım, üzüldüm. o biricik, o içten "ihl sözlük" ü nasıl yumuşatmışlar!!! yetmemiş bi de kesmemişler mi "e"sini....

(v. ihlsözlüğ'e kaydolurken verdiğiniz kişisel bilgilerinizin gerçekçi olmaması, sözlük teknik altyapısına yönelen saldırılar ayıplanır, hesabınızın silinmesine yol açabilir.)
  • yazarlığı her kula nasip olmaz-mış.ona göre...
  • dincilerin ne kadar tahammülsüz, işine geleni kabul edip işine gelmeyenleri yok eden bir yapıya sahip olduklarını gösteren, din ekseninde beyinleri yıkanmış ve tek sesten yana olan ümmetçi insanları daha da iyi anlamamıza sebep veren sözlük. iyi ki varsın.
  • --- spoiler ---

erkekler tarafından sevilmeyen biz uygulamadır. örneğin şerri düzende evliliklerde renkli bir cinsel yaşam mümkündür. zira seçeneğiniz 4'e kadar artabilir. ama laiklik öyle mi? insanın sadece 1(bir) kişiye mecbur kılıyor. hani boşanayım yenisini alayım deseniz bile bir sürü iş. halbuki boş ol boş ol boş ol demek ne kadar rahat. neyse umuyorum ki gün gelir deran döner.

başlık mı? tabi ki laiklik.

--- spoiler ---
  • düşük karmayla gurur duyulası oluşum.
  • eksi'deki atgözlüklü laikcileri okurken hissettiklerini, bünyelerindeki atgözlüklü dinciler okunurken hissettiren platformdur.*

(bkz: ulan iki dakka enternasyonal ol be)*

o degilde hep türkler mi klonluyor sözlüğü, o kadar aradim ingilizce versiyonunu bulamadim. bilen varsa göndersin bi zahmet*

edit: the dict varmis ama toplam yazar sayisi: 117*
hesabın var mı? giriş yap