• sular kesildiyse eğer normal olabilir de diğer türlü pis misiniz amınakoyım ya ne iki dakikası? sadece koltukaltınızı mı yıkadınız iki dakikada anlamadım ki ben.
  • uzun saçlı bir erkek olarak asla ve kat'a beceremediğim ve de beceremeyeceğim eylemdir. birincisi kafayı iki kere yıkamazsam rahat edemem, ikincisi vücutta belli noktaları(kulaklar, jenital bölge, ayaklar) ayrıca yıkarım çünkü genel duşla yeterince temizlendiğine inanmam. bir de bunun saç kurutma kısmı vardır ki o da bir duş süresinin en azından yarısına tekabül eder. bütün bunların toplamı da nerden baksanız bir onbeş dakikayı bulur.
  • havuza girmeden önce zorunlu duş sırasında gerçekleşen eylem. o duş zorunluluktan alındığından çoğu kimse için 2 dakika bile uzun bir süredir. islanılır, çıkılır havuza bombalama atlanır.
  • televizyonda kaçırmak istemediğiniz bir program ise gerçekleştirebileceğiniz eylem. ha çok sevdiğiniz bir program varsa niye bitmesini beklemeden girdiniz orasını bilemiyorum.
  • japon banyolarında görülür durumdur. daracık bir koridorda yürürsün, sağından solundan buhar üfler vücuduna, son adımda yanındaki ipi çekersin, bir su boca olur kafana. hadi sen sağ ben selamet. ıki dakika bile sürmez neredeyse.
  • ben hep 5 dakikalık aldığım için beni bağlamayan eylemdir.
  • hep yapmak istediğim, yapanlara çok özendiğim şeydir. hayatım duşta geçiyor ya ben iki dakikada kafamı bile köpürtemiyorum. zamandan tasarruf etmek için yapılması gereken ama bir türlü yapamadığım aktivite.
  • (bkz: su dökünmek)
  • asla gerçekleştiremediğim fakat yapabilenleri çok kıskandığım eylem.

edit:imla
hesabın var mı? giriş yap