şükela:  tümü | bugün
  • 13 ve 15 yaşlarında kızlarına iki yıl boyunca cinsel istismarda bulunan şerefsizdir. umuyorum haberde geçtiği gibi sadece "iddia" olarak kalmıştır.

--- spoiler ---

koçarlı'da çiftçilik yapan, evli ve iki çocuk babası ismail e., iddiaya göre, 2 yıl boyunca öz kızları f.e. ile e.e.'ye cinsel istismarda bulundu. çocukların hareketlerinden şüphelenen yakınları, kızlarla konuştu. çocukların yaşadıklarını anlatmasıyla, durum jandarmaya bildirildi. jandarma dün akşam eve gelerek ismail e.'yi gözaltına aldı. ifadesinde suçlamaları kabul etmeyen ismail e., sevk edildiği adliyede mahkemece tutuklandı. cinsel istismara uğradıkları belirtilen çocuklar ise devlet koruması altına alındı.
    --- spoiler ---

dha
  • dünya üzerinde bundan daha iğrenç kaç tane daha olay vardır bilemiyorum. öz kızın lan, öz kanın. yarı genlerini senden almış, senin kızın lan. nasıl bir gavatsın ki kendi kızına bunu yapabiliyorsun? hayır kıza da yazık lan, hayatta en çok ihtiyaç duyduğu erkek amcık hoşafının teki çıkıyor. bu tarz insanları alacaksın hitler'in yahudilere yaptığı gibi kamplara yerleştirip zulüm edeceksin. öbür türlü azalarak bitmiyorlar, giderek çoğalıyorlar. muhafazakar ülke olmanın zararları derdim de o konuya geçecek kadar midem kaldırmıyor.