şükela:  tümü | bugün
  • dünya üzerinde bundan daha iğrenç kaç tane daha olay vardır bilemiyorum. öz kızın lan, öz kanın. yarı genlerini senden almış, senin kızın lan. nasıl bir gavatsın ki kendi kızına bunu yapabiliyorsun? hayır kıza da yazık lan, hayatta en çok ihtiyaç duyduğu erkek amcık hoşafının teki çıkıyor. bu tarz insanları alacaksın hitler'in yahudilere yaptığı gibi kamplara yerleştirip zulüm edeceksin. öbür türlü azalarak bitmiyorlar, giderek çoğalıyorlar. muhafazakar ülke olmanın zararları derdim de o konuya geçecek kadar midem kaldırmıyor.
  • tarihe not düşülsün: 2018 türkiye 'adaleti', kendisine 'iyi hal' indirimi vermiştir.

kaynak

edit: kaynak eklendi.
  • ne mide bıraktınız, ne çocuk sevgisi ne baba olma şeysi. ya beni salın bu ülkeden. hayvanlardan utanıyorum sokağıma girince. nolur beni bu ülkeden gönderin. mutlu yazılar, haberler, olaylar görmek istiyorum nolur toplanın beni gönderin bu ülkeden.
  • bugün de insanligimdan utandim. lanet olsun size ve sizin gibilere
  • yahu kızını taciz eden adam mahkemede iyi tutum sergilese ne olur sergilemese ne olur allah aşkına. adaletin, hukukun belasını versin. kızlarını taciz eden kocası hakkında yanlış ifade veren annenin de allah belasını versin. yazık küçücük çocuklara, böyle sapık bir baba ve karaktersiz bir anneye sahip olmuşlar.
  • yine elini kolunu sallaya sallaya dışarı çıkıp göğsü kabarık kabarık gezecek erkek(!) adamdır çünkü o. akli dengesi yerinde olan bir insan nasıl bunu yapabilir nasıl iyi halden indirim alabilir aklım almıyor.
  • farkında mısınız saat başı yeni taciz tecavüz haberleri geliyor. hangi birine küfür edelim? burada saydırdıkça dışarda biri tacize uğruyor. kapatıp gidelim bu ülkeyi ya. birbirlerini düdüklesin bu sapkınlar. tarihin en sapkın milleti olarak anılacağız kesin !

edit : cümle içinde "biri" ifadesine açıklık getirmek isterim; bu pisliklerin mağdur sıkalası çok geniş olduğu için sadece kadınları belirtmek istemedim. erkek- kadın, yaşlı- çocuk, canlı - cansız her türlü varlık bunlar için cinsel tatmin hedefi.
  • orta doğudaki tüm dinci ve geri kalmış ülkeler böyle. hoş tüm dinci ülkeler, geri kalmış ve böyle zaten.

hiç lamı cimi yok bu coğrafyadan gitmiyorsanız ortam böyle yani. her seferinde küfür etmenin, lanet okumanın vs bir manası yok. daha çok oldu daha da çok olacak hatta.

ya gitmenin bir yolunu buluruz ya da bu coğrafyaya katlanırız. bu kadar.
  • orospu çocukluğunun iyi yada kötü hali mi olur.
    yemin edıyorum tiksindirdiniz lan.
  • ortadoğunun bataklığında artık sıradan bir haber.