şükela:  tümü | bugün
  • herhangi bir oy verme durumu ortaya cikarsa gerekirse kalkip 10 bin km yol gelip sirf bu ubermensch icin oy kullanip geri donecegim kampanya olacaktir.

taa 2007de ki tartismalarda da demistim ben ilber hoca bu ulkede reisi cumhur olmayi hakeden tek insandir, ustuninsandir..
  • hocası halil inalcık nasıl uşaklığı sayesinde bir kürsü sahibiyse talip niye olmasın dedirten vakıa-i hayaliye.
  • böyle bir kampanyadan haberim yoktu ama varsa düzgün tarih konuşabileceğimiz bir türkiye için destekleyeceğim olay
  • desteklenecek bir kampanya olacaktır.

kesinlikle cumhuriyetin en yüksek kurumuna yakışan bir kişidir. kültürlü, birçok dil bilen ve geniş tarih bilgisi devlet için yararlı olacak, müslüman/hiristiyan komşularımızla tekrar (en azından nötr) ilişkiler kurmamızı sağlayabilecektir.

(bkz: komşularla sıfır sorun)
  • kendi belirleyebileceği bir orta afrika ülkesinde olması kaydıyla aktif olarak destekleyeceğim kampanya.
    (bkz: vote for ilber)
  • yakışır.
  • +1'imle destek olacağım kampanyadır.
  • an itibariyle katildigim kampanya. ek olarak celal şengör'u de basbakan yapabilirsek artik gonul rahatligiyla turkiye gelismis bir ulkedir diyebiliriz.
  • klonlanmış bütün hallerimle desteklediğim kampanya.
    (bkz: neden olmasın)
  • kendisini televizyonda görmemle yeniden aklıma gelen kampanya.

adamın bildiği dillere gel; türkçe, almanca, fransızca, ingilizce,italyanca,rusça,osmanlıca,kırım tatarca, slovakça, romence, sırpça, hırvatça, boşnakça,arapça, farsça, latince, yunanca ve antik yunanca.

yani istiyorum ki bir fransız cumhurbaşkanı geldi, ermeni soykırımı ile bir laf mı etti, girsin fransızcadan versin küsküyü, versin şamarı.

yunan başbakanı gelip kıbrıs'la ilgili bıdı bıdı mı yaptı dönsün antik yunancaya sonra ver allahım ver.

biri çıkıp ayasofya cami mi olsun dedi, alsın sazı eline girsin justinyanustan çıksın refet bele'den.

toplasın şöyle milli güvenlik kurulunu, iktidarı, muhalefeti, biri birşey söyleyecek olursa sus çünkü gerizekalısın bakışı atsın.

ülke çok güzel bir yer olur lan. akşamları televizyon başından kalkmayız valla başkan acaba bugün kime ne ayar verdi diye.