• ilber ortaylı’nın cansu canan özgen ile instagram üzerinden canlı yayın yaparken yayının bittiğini sanıp cansu canan hanımefendiye kibarca yürüdüğünü görüyoruz.

size de maşallah hocam.

https://twitter.com/…tatus/1342829290606440451?s=21
  • maşallah şuna bak şeklinde bir iç geçirmesidir.
    illber hocam sarışın görünce dayanamıyor benim gibi.
  • evli bir kadınla bu şekilde konuşmak doğru değil. iltifat eden kişi ilber hoca yerine başka biri olsa nasıl tepki verilirdi acaba.
  • belki başka bir şeye demiştir diyeceğim ama o tonlamadan pek öyle anlaşılmıyor hocam... maşallah...
  • abi ben neden böyle şeyleri izleyemiyorum?

başkası adına utanmanın zirvesini yaşıyorum her seferinde.

belli bir yerine kadar izleyip tam da o önemli kısım gelince direkt videoyu kapatıyorum. yapamıyorum.

t-ilbey bey hakkındaki bir iddia.
  • yayın bitti sanıp arkasından maşallah, şuna bak demiş. yürümek kelimesi de evrim geçirdi herhalde, bunun neresi yürüme?

kadını erkeği herkes güzel kızmış/oğlanmış, vay, oha çüş diyor kendi kendine bir yerlerde bir şekilde. başlık yanlış, entryler hepten çöp. gençlik bitmiş.

edit: ki adam gayet maşallah demiş, öşş falan da dememiş.

edit 2: şu konuyla ilgili bana mesajla yardıranların hepsi erkek. aynı düşüncede olduğunu söyleyenlerin çoğu kadın. muhtemelen başlıkta yazanların çoğu da bu şekilde. ne kadar ilginç değil mi?* oturun bunun üzerine biraz düşünün.
  • hoca parmaklarını ısırıyor. eminim o anda dudaklarına odaklanmıştır kızın.
  • hocam ellerini öperim ama o parmak yalama hareketi de durumu iyice trajikomikleştirmiş..
    hocaya sağlık dilenen anları gördüğümüz yayın.
  • adamın yürümesi bile klas.
    bu yaşta andropoz etkisiyle yaşanması normal bir durumdur.

bu arada kıza da harbiden maşallah.
    not: yaşım 40
  • celal şengör tezgahtar kız anısını anlatırken "ayy sapık bu" bakışları atarken iyiydi. yakalanmışsın ilber hocam. celal şengör'den bir kontra bekliyorum. rövanş zamanı.

https://youtu.be/ijl3pu-pp_m
hesabın var mı? giriş yap