• taraflara ait özel isimler..

(bkz: sevgiliyi ismiyle çağırmak)
  • aslında ilişki bitmeden farkına varılmayan sözlerdir.

bir gün arar ve ''ben artık eskisi gibi hissetmiyorum.'' der. işte telefonu kapadığınız an parçalar yerine oturmaya başlar. aslında uzun zamandır sinyallerini verdiğini, kavga bile etmeyecek hale geldiğini anlarsınız. o zaman da kendinizi kandırılmış hissedersiniz. ya da kendinizi suçlamaya başlarsınız. ''en başında fark etmiş olsaydım, bütün bunları engelleyebilirdim.'' dersiniz. ama malesef ki öyle bir dünya yok.

kısacası; que sera, sera
  • babam annemi aldattı hiçbir erkeğe güvenmiyorum artık!
    sonuç: anne baba barıştı olan bizim ilişkiye oldu amk.
  • (bkz: geliyorum)
  • kesin kullanılır !

biraz ara verelim istersen...
  • - sonra bakarız. işim gücüm var şimdi.

böyle demişti skoda bacaklı, katmer gerdanlı, ensesiz puşt. ensesiz demedik, katmer gerdan demedik, değer verdik diye böyle oldu. halbuki başta onu isteyen de ben değildim. barbunya dişli mal.
  • normalde normal karşıladığı bir şeyi şikayet etme süreci.

burası huzurun battığı bölgedir. direkt uzaklaşın zaten o sıra, dünyaya barış gelir huzurun batmasına çözüm gelmez. tek çare ayrılık.

zaten o ayrılmanız için gereken şeyleri 3 vakte kadar verecektir. eğer ayrılmak için herhangi bir bahane vermemişseniz de, mutlaka bir şeyler oluşturur, hiç olmadı yedi yirmi dört yazsanız bile ''ilgi göstermiyorsun, değer vermiyorsun'' kozlarını kullanırlar.

kendileri bile bunun saçma olduğunu bilir yazarken çünkü karşılığı yoktur dediği şeyin ama kızların arkadaş ortamında ayrılık için en geçerli sebep bu olduğu için bunu kullanırlar. çünkü nedense dünyanın en kötü şeylerini bile yapsa ''ama ilgi göstermiyordu artık '' sözüyle, sorgusuz sualsiz ''haa o zaman iyi yapmışsın ''denir.

tabi ilgi gösterip, değer vermeniz bu durumu değiştirmez. o bu cümleyi kayıtlara geçirecek şekilde yazmışsa olay bitmiştir.
  • ilişkinin bitmek üzere olduğunu tescilleyen sözlerdir. duydunuzmu bilin ki, artık birlikteliğiniz çatırdamaya başlamıştır.
    (bkz: seninle ilişkimiz hakkında konuşmak istiyorum)
  • bazen hic ortaya cikmayan sozlerdir.
    benimki ayrilmadan 10 gun once, bana ne zaman evlenme teklifi edecegini soylemisti.
hesabın var mı? giriş yap