• sözlük üzerinden tanıştığım gurbetçi bir kız tarafından davet edilmem. anne ve babasıyla da tanıştım gayet nezih bir akşam yemeği yedik.
    edit avusturya'ya 1 hafta tatile gitmiştim.
  • kişiyi tanımasanız da böbreklere bir şey yapmayan kızdır genelde.

zaten 1 dakika içinde görüp de hemen eve gitmeye karar vermiyorsanız eğer, konuştuğunuz süre içerisinde ölçüp tartın bir zahmet.
  • bir keresinde bana da denk gelmişti böyle bir kız. ilk buluşmada eve davet edeceğini tahmin edemediğim için pantolonun altına hava soğuk diye krem rengi peygamber donu giymiştim. "yok ya ben hiç gelmiyim şimdi, zaten geç oldu" diyip kaçmıştım yanından.
  • türk erkeğinin acı dramı. hem hoşuna gider bayılır bodoslama atlar, hem de dur lan ne iş nooluyoruz tribine girer bir yandan. trip zevke üstün gelir ve bir de kızcağızı haşlar. yavrum yaa yazık çok acıyorum yeminle ben şu türk erkeğine, özellikle de genç olanlara. ne hallere düşüyor da rezil rüsva oluyor sırf kendi elinde olmayan o hormonel güdüleri yüzünden.
  • daveti kabul ettiysem elim boş gitmeyeceğim kızdır.
  • yiyişme yaşanmadıysa bu davet nezaketen de olabilir tuzlukla koşarsanız geri teper.
  • bunu yapan bir kız arkadaşım var,

kız çok hastalanmış ve uzun süredir konuştuğu çocuğu direk eve çağırmış kendini kötü hissettiği için. şu an evliler ve bir çocukları var.
  • ilk buluşmada eve davet eden olmadı ama ilk çıkmada yemeğin ardından gece yarısına dek bol bol öpüşüp koklaştıktan sonra ertesi gün kaldığım otele gelmişti.
    sabah toplantılarıma ve çalışmama uykusuz ve berbat bir şekilde gittiğimden hiç bir iş sonuca bağlanamadı.

2 hafta sonra tekrar oraya gittiğimde bu kez direkt evine çağırdı. gündüz orada kaldıktan sonra akşamüstü iş görüşmelerini yapıp gecelemeyi otelde yapmıştım.

salaklığın daniskası o oldu işte; lan niye işi tamamen hızlıca bağlamaya çalışıyorsun, nasıl bir kafayla bu kadar aptal olabiliyorsun; şu an düşünüyorum ama işin içinden çıkamıyorum !

tanım: ilk buluşmada kimsenin evine gitmeyin; kimseyi de kaldığınız yere çağırmayın.
    bir gece daha beklerseniz ölmezsiniz !
  • buzdolabında yer alan 2 birayı eve davet ettiği kişiye ikram etme amacında olan kız türü.
  • aldığı hayır duasıyla cennetlik olmuştur.
hesabın var mı? giriş yap