• ilk buluşmada masaya iphone xc uff snn b slk koyan kadın ile çok iyi anlaşır.
  • 1100 dolarlık telefonla hava atılcağını sanan mal. forsun olsun istiyosan porsche anahtarını koyarsın. mercedes bmw de hava sayılmaz. en boş paket benzinlik 2012 bmw 520i 100 bin lira. en ucuz porsche 300 bin.
  • çok saçma entry. benim normal üstü bir gelirim varsa harcamalarımı da ona göre yaparım. ayda 500.000 tl kazanan insan doğal olarak gelir düzeyine göre yaşar.

bence asgari ücret ile çalışan insanların masaya üst model telefon ve marlboro marka sigara koyması tartışılmalı.
  • yahu kimse de dememiş kıza önem veriyordur bir tek onunla ilgileniyordur ve güven problemi oluşmasın diye telefonu bilinçli olarak ortaya koymuştur. çok mu polyanna oldu lan.!
  • ilk buluşmada masaya koymak farzdır. hatun kişi ne kadar damızlık olduğunuzu daha iyi ölçer. metanetinizi sergilemek için, muhabbetin arasında kişneyip ayaklarınızı yere güçlüce vurmayı unutmayın.
    (bkz: works like a charm)
  • iphone 12'yi koyacak olan erkek > iphone 11 pro max kayan erkek'ten
  • napsın adam götünemi soksun telefonu.
    biz kadınlar gibi bavul boyutlu çanta taşımıyoruz içine atalım telefonu cüzdanı.
    ya elimizde taşıyoruz ,yada oturunca masaya koyuyoruz.
    ayrıca adamın parası varsa alır kime ne ?
  • bana göre zevksizdir.
    parası ile alakası olmaksızın apple ürünlerinin tasarımını çok kötü buluyorum.

para kısmına gelirsek de, gereksiz pahalı olduğunu zaten herkes söylüyor. hayatımda bir defa apple ürünü kullandım (2005 te ipod video 30gb), onu da bir hafta denedim bir daha kullanmadım tiksindim. hem kullanışlı değiller, hem pahalılar, hem de tasarımları zevksiz.
  • bu devirde erkekler parasıyla kadınlar götüyle ilgi çektikleri için sadece kendi klasmanında birilerini bulabilirler.

yürekten sevip gözünün içine bakan bir kadın veya erkek için gerçek saadet herhangi bir meta'da değil kalplerdedir. kaç tane balıkçı veya manav eşi gördüm, sefaletin içine yaşayan ama birbirlerini çılgınca sevdikleri için o sefaleti umursamayan! kitap dışından parlak veya altın varaklı olabilir fakat içinde ne yazdığıdır önemli olan.
  • şimdi, son modası insanları kategorize etmeyi moda edinen ekşi sözlük yazarları düşünsün.
hesabın var mı? giriş yap