• hatunun gözünde kişiyi "lord" seviyesine yükseltecek süper olay.
  • bir de bunun ilk buluşmada kızı oyun salonuna götüren erkek modeli vardır ve kendisi şu an kocam oluyor.
  • kız tarafı evlilik teklifi edildiğinde yüzüğü kırmızı şarap yerine şalgam'ın içine atacaktır.
  • hayır ne fark eder?
  • yediğin yere göre değişir bu durum ortalamanın biraz üstünde olan restaurantlarda bile porsiyon döner iyi bir fiyata sahiptir küçümsemeyelim , ama yol üstü 2.5 tl ye yarım ekmek yedirmek çoğu kızın hoşlaşmayacağı birşeydir.
    o günden sonra hala seninle konuşuyorsa bilin ki sizi gerçekten seviyordur evlenin onunla bu aralar sayıları yok denecek kadar az.
  • gayet normal olan durumdur. bence bugun butcesi olmayan yakisikli erkegin masaya gul atip evde iki sosisli yaparken ki pozu 1 milyon kere begeniliyorsa donerciye goturmek hicte kotu bir fikir degil aslinda. bilmiyorum terste tepebilir tercih sizin.
  • (bkz: biz bunu hesap makinesiynen annattik)

beyler biz bu konuyu aşmış olmamız lazım yani bu konuyu işledik diye hatırlıyorum. twitterdan bi hanım kızımıza baya yüklenmiştik tam olarak hatırlayamadım ama bu konu işlendi pişirip pişirip getiriyorsunuz.

şükela modu için tişikkirler kanzuk. o işi hallettin şimdi malum buton işi kaldı. hazır başlamışken zirvede bitir. (bkz: derdini sikeyim butonu)
  • param cebimde kalsın biran önce sikeyim ucuza kapatayım kafası .
  • dönerciye götürmek üzere ikna edip döneri sonraya bırakmak kadar etkili değildir.*
hesabın var mı? giriş yap