• kılıçdaroğlu chp grup konuşmasında dünkü ses kayıtlarını dinletirken bir anda canlı yayını kesen habertürk' ün spikerinin söylediği söz.

afedersiniz ilkenizi silkeyim.

not: gg olarak ispiyonlamayın girerse bana girer

edit: gelen mesajlar üzerine küfrü düzelttim. klavye sürçmüş.. sinirden kendimi..
  • altyazısı bile başbakan sansürüne uğrayan kanal, ilke diyor.

ilkenizi yiyeyim.

son derece mantıklı açıklama.
  • bütün basın ilkelerini yerle bir etmiş kurumun acınası beyanı. soysuzlar daha iki hafta önce yayın yönetmeniniz ağlamadı mı ekranda hepimiz aynıyız diye? siz kim ilke kim.
  • olması gereken tavır.

(bkz: basın meslek ilkeleri)
  • "hemen efendim"in türkçesidir.
  • an itibariyle grup toplantısına geri dönen kanalda duyduğumuz.

kimsenin utanması yok. hiç kimsenin. paranın azıcık kokusunu almış hiç kimsenin bir gram olsun utanma duygusu yok.

halk tv'de çalışan işini kaybetmekten habertürk'teki kadar korkmuyor. veya halk tv'nin patronu habertürk'ünki kadar korkmuyor; çünkü öyle korkulası bir para kazandığı yok halk tv'nin. ama habertürk de aynı bilal oğlan ve babası gibi cukka peşinde, bu yüzden şaşılası bir şey yok ortada.
  • gücü özgürlüğünde!!!!! olan bir tv kanalı beyanı..
  • (bkz: ilkesel demedim like sell dedim)

olm bunlar satılmış değil mi lan.
  • ilke kelimesini cümle içinde kullanmayı yeni öğrenmiş yandaş medya beyanı. hakaret suçu var da allahtan, tanım yapıyoruz.
  • herhangi bir haberin, bir bütün olduğunu ve onun bilgisinin de bir bütün olarak varolması gerektigini öne sürmektir medya haberleri .yani bir haberin insanlar tarafından kabul görüldüğü anlamına gelmez yapılan her haber. eğer bu haberi ilkesel olarak vermeyip devam ettirseydiler bu haberi kabul görülmüş anlamına gelecekti kamuoyunda. özgürlük ve rasyonellik gibi kavramlarla iş yapan medya kuruluşlarının kamuoyunu aydınlatma düşüncesinin önemli kavramlarından birini yerine getirememesi ne kadar utanç verici.
hesabın var mı? giriş yap