şükela:  tümü | bugün
  • hacamat dergisi'ndeki küçük köşesi ile güldüren çizer. internette çıkan turp dergisinde amatör çizerdi, gerçi hala öyle sanırım. hacamat dergisindeki çizgisi ile turp'taki çizgisi arasında farklılık var. bilerek mi yapıyor acaba bilemedim
  • hacamat dergisi çizerlerinden. kendine has bir tarzı var. harika tespitler yapıyor ve çiziyor. kesinlikle küfürle güldürmeye çalışan basit çizerlerden değildir. kişilik olarak da onnumara adamdır. çok güldürür.
  • hacamat sayesinde tanıştığım çizer. genellikle film klişelerini çiziyor ama arada çizdiği tespit karikatürleri komik. geleceği parlak gibi.
  • kendisi ile bir kaç gün önce tanışma şansım oldu hakikaten iyi insanlar var dedirten biri, kendisinden hediye olarak vermek için karikatür çizmesini rica ettim sağolsun kırmadı beni ve 1 gecede tamamladı sonuç olarak da gerçekten hakkını verdi, acayip başarılı, aynı zamanda fena ilgili, her detaya dikkat ediyor. bayağı muhabbet etme şansımız da oldu makara adam, oda kedi severlerden, efendi denilebilecek cinsten, aklının zekatını verenlerden. böyle bir şeye ihtiyacınız olursa tabi kendisine de danışarak iletişim bilgisini verebilirim.
  • mühlet isimli albümü iber yapımdan çıkmış olan sanatçı. albümünde nida ateş ve muharrem temiz gibi değerli isimlerle düet yapması nedeniyle dikkatimi çekti.
    albüme kulak kabartmak için buyrun:
    https://www.youtube.com/…p4lhzvq0ahaujnizi&index=11
  • kendisi artık cafcaf dergisinde çizimlerine devam edecektir. muhteşem bir kişiliği olduğu kadar muhteşem bir müzik yeteneği de vardır. bağlama, gitar, davul gibi enstrümanlarda da gayet yetkin bir müzisyendir.