• başlık yazarı @arjantin mafyası'nı buenos aires big apple dan tanıyorum kendisi aile işletmesi sahibi, işinde gücünde bir insan, karhane işletiyor öz aile içi sermayeyle, yabanciy yok, sozleri muhtemelen doğrudur.
  • (bkz: itibar)
    (bkz: itibarıyla)
  • bu kitabın basımına müsaade veren kimse tepkisi aslında o kuruma bu arkadaşın. cahil olduğu için ekrem imamoğlu’nu suçlamış.

dolayısıyla bu manipülasyona izin vermemek adına yazalım; kültür bakanı hangi partiliyse git onlara tepki göster cahil vatandaşım.
  • siyasetin içinde olup da vatan millet aşkıyla yanıp tutuşan kişi sayısı bir elin parmaklarını geçmezken, insanlar siyaseti kendi kişisel çıkarları için bir paravan olarak kullanırken anlamakta zorlanıyorum takım tutar gibi siyasi parti tutmayı, son nefesine kadar savunmayı, yanlışlarını görmezden gelmeyi, doğrularını kendi başarısı gibi gurur duymayı.

anlayamıyorum gerçekten, siyasetçiye olan bu bağı, bağlılığı. bir tek oy kullanıp oy kullandığın kişinin kazanmasına sevinmeyi ve ya kaybetmesine üzülmeyi de anlayamıyorum.

neden bu kadar ayrıştığımızı, çatıştığımızı, sürekli bir birimizin yanlışını açığını aradığımızı, laf sokmak için fırsat kolladığımızı da anlayamıyorum.

seçim atmosferine girildiğinde bir nebze motivasyonu anlarım da o atmosferden çıkılamamasını da anlayamıyorum. x partisi için y partisinin yaptığı her şey yanlışken y partisi için de x partisinin her yaptığı neden yanlış bunu da anlayamıyorum.

ben bu siyaset işini anlayamıyorum.
  • (bkz: ağla)
    (bkz: kudur)
    (bkz: delir)
  • aslında konu tartışılabilir ancak başlığı açan adam yerine koyulamaması gereken boş beleş bir trol olduğu için yorum yapmıyorum. bir trol değil de bir insan başlık açsa tartışılabilecek bir mesele.
  • kültür bakanlığının bandrollediği kitabı satmasıdır. boş yapmayınız.
  • aktroller ne saçmalayacağını şaşırdı, düşünün bu zeka seviyesi ülkeyi yönetiyor yıllardır.
  • ortada bi skandal göremiyorum.
hesabın var mı? giriş yap