• üstteki arkadaş hala işine gelmeyince tokat attı diyor ya. o esnaf kardeşimiz bile dedi tokat yok diye. ama bunu gel de anlat bunlara. buradan manipüle edemezsiniz boşuna beynini yormuşsun yazmak için troll kardeş.

eyshian nickli yazar uyardı adam belediye çalışanı imiş.
  • ben 31 yaşındayım ve yaklaşık 3100 tane insan tanımışımdır. timsah gözyaşları ile vücudun salgıladığı hormonlar yüzünden oluşan gözyaşlarını çok iyi ayırt edebilirim. bu adam gerçekten vücudunun salgıladığı hormonlar yüzünden ağlıyor ve bu bana çok samimi geliyor.
  • 1 haftaya sayın binali de ağlamazsa, eşek gibi anırırım.
  • onurlu ve gururlu bir insanın tepkisinin gözyaşları olarak aktığı bir andır. ..
  • devlet tüm imkanlarıyla bir adamcağıza karşı savaş açmış durumda eğer defolu bir geçmişi olsaydı bin defa ortaya çıkarırlardı. tertemiz biri olduğu buradan belli o kadar canım sıkıldı ki bu gözyaşlarına üzerindeki baskının atılan iftiranın haddi hesabı yok tek başına göğüslüyor her şeyi. ben onun yerinde olsam çoktan pes etmiştim. ne diyelim yolun açık olsun başkan insanüstü bir performans bu.
  • bir körfez arabı emirin çocuğunun ellerini öpe öpe bitiremeyen ama şehit cenazesinde köşede ağlayan şehit çocuğunun başını okşamaya bile tenezzül etmeyen bir adama uzvunun kılı olacak kadar tapanların şov mov diye zırladığı olay. hahaha.
  • ayakkabısı yırtık olan bir çocuğu görmesi üzerine gerçekleşmiştir:

https://www.youtube.com/watch?v=arbeh6sanjc
  • insan ağlayabilir ama insanlıktan nasibini almayan anlamaz. izlerken gözlerim doldu. bu adamın samimiyetinden hicbir saniye süphe etmedim zaten. biz iyiyi taşıyamıyoruz ülke olarak, kendisi birkaç gömlek fazla aslında sıkıntı bu.
  • çelik gibi sinirler de bir yere kadar. yazık be.
  • oğlum biz engelledikçe çoğalıyor bu troller.
    parayla mı satıyosunuz lan bu hesapları? inanılmaz cidden.
hesabın var mı? giriş yap