şükela:  tümü | bugün
  • yen, bir akpli, engelledim.
  • ak it. tatava yapmadan engelle geç.
  • yobaz, aktroll. geberir umarım.
  • (bkz: aktroll)
  • kanzuğa selamlar, bu özelliği sözlüğe yazan coderlar elleriniz dert görmesin. vurdum kafasına.
  • kriz yok diyen ak gezen en çok bunların aç kalmasını istiyorum. engelle geç. teşekkürler kanzuk
  • bu ayki görevi 2016 ekonomik krizi başlığı altına kriz olmadığını anlatmak olan paralı aktroll.
  • yazılarını okurken sürekli karşınıza çıkan "sn cumhurbaşkanımız" lafı bir yerden sonra fenalık geçirmenize neden olabilir.
  • zerre bilgi sahibi olunmayan bir hususta atıp tutmak ne güzel. mevcut söylemleri ve para politikalarını destekliyor ya eee sorarlar adama, birincisi yüksek faiz düşük kur açmazı derken??? açmaz derken hatta??? eee ikincisi ondört yıldır niye bu açmazdayız peki? bir de son sorum kur yükselebilir düşebilir bu kriz anlamına gelmezin türkçe meali???

ya da özetle kendisinin kriz tanımını merak etmekteyim. bir de nacizane tavsiyem, kendince espri yapacak başka konu başka başlıklar bulsun. zira ait olduğu zümreye ve kendisine verilen göreve komik ötesi argümanları ile zarar veriyor. sahneyi rich peach e bırak hacı diyorum kısaca... o daha görkemli atıyor. yemiyor ama kimse, olsun gene dene gene yenil...