şükela:  tümü | bugün soru sor
 • judas priest in demolition albumunden glenn tipton in gunah cikartan sozlerle dolu parcasi.

  i am love, i am hate
  i'm an atheist with faith
  went my anger with a smile
  i'm polite or obscene
  either whisper or i scream
  i'm not quite what i seem
  i'm somewhere in between

  i am young in my old age
  i am calm or in a rage
  i'm your friend or enemy
  a pacifist or at war
  i am rich but i am poor
  i'm all extremes
  i'm nowhere in between

  wide awake
  or in a dream
  nowhere in between
  like the pulse of a machine
  i'm driven to extremes

  i feel the turmoil boil in me
  i'm neither healthy nor diseased

  i am all extremes
  but i'm still in between

  say right or say wrong
  outcast yet i belong
  i'm high or i'm dry
  say i am weak yet i am strong

  in between
  in between

  i am my alter ego
  i am subconsciously
  in depth but also shallow
  or somewhere in between

  oh i know i am
  always first in line or last
  i swim with sharks or drown with rats
  i'll defend as i attack
  my world and yours are not the same
  i am in a different lane
  i am not where i seem
  but i'm somewhere in between

  i seek revenge
  as i forgive
  i die to live - ah
  not afraid but scared to death
  i don't fit in

  in between - all extremes
 • sonuna "days" eklenirse bir the cure yapiti olur (bkz: inbetween days)
 • izmirli emo grubu.muhtesem bestelere sahip grup yakinda ilk ürününü çıkaracak. grupta gitarda less gitarisi bulunmakta. grubun demosu buyuk ihtimal crackpot distrodan yayinlanacak`
 • "http://www.soundclick.com/…nds/5/inbetweenmusic.htm" den sarkilarini dinleyebilecemiz super grup.
 • 2001-2003 yılları arasında izmir'de faaliyet göstermiş, 2003 ekim ayında da müzik hayatına ara vermiş grup. yakın bir gelecekte bir stüdyo çalışması daha yapmayı planlıyorlar. http://www.deadreckoningproject.net/ adresinden direkt olarak parçalarına ulaşmak mümkün.
 • (bkz: trust)
 • inner world chaos demosu drp records tarafından tekrar basılacak olan, su aralar 10 parcalik yeni bir demo hazirlamakla mesgul grup.
 • jazzanova nın pek leziz albümü...
 • planes mistaken for stars'la split çıkarmış olan, gerçekten de iyi bir yerlere gelebilme potansiyeli taşıyan izmirli grup.
 • sanırım bir mayıs gecesiydi belki şubattı tam hatırlamıyorum tüm hayat durmuşken ve güneşin doğmasına daha uzun saatler varken yatağa oturup sayfaları doldurmam gerekiyordu ve inner world chaos un case i düştü dolaptan kafama ve sonra farkettim ki kapaktaki gölgeyle benzeşiyoruz ama onun yerinde olsam karanlıktan çıkan şeylerin açık pencereden içeri girmesinden korkuyor olurdum..
  “inner world chaos” kapalı odadan içeriye giren erkek çocuklarının tüm kaoslarını, renklerinin koyu gri olmasına sebep veren şeyleri bağırarak, vurarak, birbirlerini itiştirerek dışarı çıkartmışlığıydı.. 16 dakikayı repeat e alırsanız sırayla 32,48,64 dakika oluyor fark ettiniz mi..
  çoğu kişinin bye for now favoriliğinin aksine (aksine denirse her zaman olumsuz anlam çıkartılmamalı kesinlikle şahane bir parça bye for now geleceğiz oraya) ben dripping e veriyorum en çok yıldızımı.. aslında cd de en çok sevdiğim, en etkilendiğim şey hopes on the run da ki 2. çığlık! o tek saniye highlight bir sebepten ya da sebepsizlikten, hopes on the highlight için her seferinde farklı şeyler geliyor aklıma ki bazen bir bilgisayar oyunu teması olsa ve karakterleri aşama aşama öldürüp şarkı içinde oyun tekrar mı başlasa diyorum; bazen yakalanmaya çalışan bir sevgilinin otobüse biniş anında arkasından bağırılışını düşünüyorum klişe değiliz kız dönüp bakmayacak bile hıh; sonra en iyi yaptığım şey olan kendimi üzmeyi in between için yapıp kaybettikleri arkasından acı çekişlerini mi göstersem diyorum..
  dripping içinde sözler tek; yani hikaye aynı ama herkes müzikle kendi versiyonunu anlatıyorlar ve dinlerken yaşanan yoğunluğu hissettiriyor..
  bye for now güçlü ama trust şiddetlerini daha fazla dışarı yansıtıyorlar.. gençlere çığlık attıran steriotipik boş gruplardan sıkılmamın ötesinde aldıkları kredilere sinirleniyorum en çok tekrar ve tekrar, saatler harcayıp çektiğim arayıp bulduğum cd lere çektiğim çoğu gruptan albümden daha gerçekçi daha başarılı daha güçlü in between..
  ve şimdi uzun bir sırra kadem basma ardından yılın en güzel haberiyle in between konserler vermeye başladı bu beni özellikle eskisinden de güçlü daha bile iyi parçalar inanılmazlar yorumlarıyla heyecanlandırsa da izmir ankara ne ya of diye huysuzlandırıyor da, neyse ki onun da var çözümü..