• nick. check
    söylem. check
    dhkp-c saçmalığı. check

(bkz: aktroll)

(bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)

orospunun bütün vakti sözlükte ince'ye oynamakla geçiyor.
  • maaşını yeni almış ve gaza gelmiş troll beyanı.
  • al seyret, gözünüz kör yada beynin boş tarafından konuşuyorsun.
    güzelleme nasıl yapılır.
  • ne yapmış? teröristlere davul zurna eşliğinde habur karşılaması mı yapmış? megri megri diye türküler mi yakmış? megricileri alay eder gibi türk ordusuna moral vermeye mi götürmüş? oslo görüşmeleri falan mı yapmış?

çok ayıp etmiş...
  • ne kolay bir insanı dhkpcli yapmak, pkklı yapmak, fetöcü yapmak. öyle bir aşamadayız ki saflar o kadar kesinleşmiş ve mide bulandırıcı bir hal almış ki bir akp’li de çıkıp ya arkadaşlar tamam da polisin de çocukları o kadar dövmesi biraz aşırı ya diyemiyorlar. onlar şucu onlar bucu. ama size de kızamıyo insan ülkeyi nefretle besleyen iktidarın kin politakasının sonuçlarısınız hepiniz.
  • (bkz: bardagin bos kismi)

vallahi kendi söylemiş, sıfır yorum kattım. (bkz: nick)
  • beyin amcıklaması yaşayan "birinin" tespiti.
  • çomar kokuyosun, siktir git.
  • madem bu çocuklar dhkpc'li neden hepsi serbest bırakılıyor, madem serbest bırakılıyor sen ne bok yemeye insanlara terörist yaftası yapıştırıyorsun, elinde yargı kararı mı var?

demirtaş için de aynı şeyi yapıyorlar. ben anlamıyorum. bu adamı terörist diye içeride tutuyorsun ama nasıl oluyorsa seçimlerde başkan adayı olabiliyor. içeri atan da sen, başkan adayı yapan da sen, terörist diyen de sen. bu ne yaman çelişkidir. halk görüyor bunları.

kaptanın dediği gibi; bakire kız nasıl orospu oluyor ben anlamıyorum.
  • kac para aliyosunuz trolluk icin? bu aralar bana para lazim ben de biraz trolluk yapayim yolumu bulayim. mesaj atarsa yetkili trollbasi ona banka hesabimi yollayabilirim.
hesabın var mı? giriş yap