• en üşüdüğümüz anda bizleri sarıp sarmalayan yorganlar. insan olsalar koca yürekli ve gövdeli olacak olan bu arkadaşlar, gece boyunca bizleri sadece ısıtmakla kalmayıp, tatlı bir sohbet eşliğinde uykuya dalmamıza da vesile olacaklardır kesin.

edit: imlâ
  • flörtöz kapı kolları. ne o öyle kazağımdan tutup çekmeler filan... tarkan mısın sen, hınzır?
  • çok güzel bir başlık.
    kesinlikle pencere.
    yoldan geçen insanları konuşurduk, havaları, ağaçları. beklemeleri konuşurduk. açılıp kapanan umutları.
  • kitap

otur uzun uzun içini döksün sana. hem huzuru bul hem huzursuzluğu, hem neşeyi tat hem kederi
  • (bkz: yatak)

çok samimi, çok keyifli şerefsiz ya.
  • bilgisayarın mouse'u. sürekli el eleyiz...
  • evimin duvarları.

-ne bakıyon lan öyle tip tip?
    +sana ne lan it.
  • netflix. böyle yurt dışından yeni gelmiş. bi sürü garip hikaye anlatıyor. bi sürü gay arkadaşı var. sıkıntı yok. kendi de gay gibi ama bi kerkindiği olmadı.

bi de mubi diye biri var. hikayeleri bir başka güzel. ne dediğinin yarısını anlamıyorum. ama kafamı karıştırmasına rağmen bir çok şeye uyanmamı sağlıyor.
  • akşam akşam güldüren başlık.
    kafamda bir karikatür çöplüğü var sözlük.
    görsel
  • kül tablası. hiç birbirimize işimiz düşmüyor. onun bana benim ona ihtiyacımız yok. o nedenle aramızda hiç sorun yaşanmadan anlaşmış gül gibi geçinip gitmiş olurduk.
hesabın var mı? giriş yap