• hayatinizin sonuna dek ayni evi paylassaniz, cok yakin olsaniz bile mumkun olmayan sey, olmazsa olmuyor yani. yillarca tanidiginizi sandiginiz birine aslinda cok yabanci olabiliyorsunuz. sasiriyor, bazen uzuluyorsunuz.
  • yaşla alakalıdır.
    az hata yaparsınız belli bi yaştan sonra.
  • yolculuk
    veya
    tatil
    en iyi fırsattır ama bilemedim olmayabilir de.

ama denir netçede.
  • insan sarrafı olmaktan gecer. insan sarrafı olmak icin ise size receteyi veriyorum not alın lutfen:
    - bol bol yaşlı insanlarla sohbet ediyoruz takılıyoruz. "ayse hanımgillerin damadı da çok hayırsız çıkmış" gibi dialogları pür dikkat dinliyoruz. olay örgüsüne hakim oluyoruz. kendimizce analiz yapıyoruz neden hayırsız bu damat diye...
    - bulabildigimiz tum eski turk filmlerini izliyoruz. dusene nasıl vurulur, en yakını insanı nasıl satar vs gibi konularda boylelikle temel egitimimizi tamamlamış oluyoruz.
    bundan sonrası bol pratik. bol bol insan tanıyoruz, laflıyoruz, yeri geliyor içiyoruz ki daha rahat döksünler içlerini. ne demiş eskiler insan içki masası, yolculuk ve kumar masasında tanınır. siz yine de kumar masasına oturmayın o ders çok pahalı.
  • detaylarda gizli olan zımbırtı, çözmesi size kalmış olan mevzu ve 8 bilinmeyenli denklem. buyrun.?
  • çok zor bir şey.46 yıllık arkadaşımın gerçek yüzünü yeni gördüm.kendime kızıyorum.nasıl saklamış kendini.
  • hep denir icki masasi ve tatil diye. evet belki biraz yeni huylar kesfetmenize yardimci olabilir ama asil insan hasta olunca taniniyormus ben bunu anladim. hastaneye yattigim bu hafta kimlerin gercek arkadasim kimlerin eglence arkadaslarim oldugunu gordum. o yuzden hic tatilmis icki masasiymis bakmayin. o kotu halinizdeyken ayaga bile kalkamiyorken size su, corba getirenlerleri asla unutmayin.
  • insan tanımaktan çok keyif alıyorum. ama böyle laf olsun diye değil onun karşımdakinin gerçeklerini öğrenmekten. hani her insanın iyi , onu farklı kılan yanları olur ya bunlardan bahsediyorum.

insan tanımak insanın ruhunu besliyor olabilir tabi bazı insanlar ruh fucker maşallah
  • tanırken keyif verir.
    tanıdıktan sonra sıkıntı.
  • dünyanın belki de en zor işi. insan ruhu dümdüz, engebesiz bir alan değil, zihin dünyası tek katmanlı değil. teknolojinin, sınırsız alternatifle dolu modern dünyanın neredeyse tüm benliğimizi ele geçirip bizi kendi kendimize bile yabancılaştırdığı şu anda insanların kendi içinde çözemediği onlarca sorun, cevaplayamadığı yüzlerce soru var. daha kim olduğumuzu bilmiyoruz, başkasını tanımak çok zor.
hesabın var mı? giriş yap