• arka arkaya atılan konser storyleri :(
  • açıkçası ben instagram ile ilgili başlık görmekten bıktım.
  • sözlükte her gün 5-6 tanesi açılan instagram'a kin kusma başlıklarıdır tabi ki.

(ara: instagram)
  • bininci kez söylendiği gibi; izleyince bayık hissediyorsanız büyük ihtimalle yanlış takip eşleşmeleri içinde olduğunuzu gösteren sürüsel paylaşımlar.

tabi insanları da anlayışla karşılıyorum; sevilmek, beğenilmek, görülmek ve/ya anlaşılmak istiyorlar. en azından bilinmek istiyorlar. malesef her birinin sosyalleşme yöntemi size göre elit ya da orijinal olamıyor. sonuçta herkes kendi yaşam biçiminin getirdiklerini yansıtır.
  • doğum gününü kutlayanları tek tek hikayede paylaşmak. bundan kötü çok az şey gördüm.
  • ikili takım fincanlarda türk kahvesi paylaşımları. arkadaş evinizde kaç tane kahve fincanı takımı var? onları nereye sığdırıyorsunuz? bıkmadınız mı her gün hem de hemen hemen aynı kişilerle aynı açıyla bunların fotosunu atmaktan?

okuduğunuzu düşünmemizi istediğiniz kitap fotoğrafları. sevgili insanlar! (ünlü-az ünlü kişiler hariç) zaten sizi tanıyoruz. o kitabı bütün sene elinde süründürsen de bitiremeyecek biri olduğunu biliyoruz.niye ve neyi zorluyorsunuz?

çocuk fotoğrafları terörü. tamam çok güzel, iyi, hoş çocuğun var ama o çocuğun her anını niçin paylaşıyorsun hikayede ayrı sayfada ayrı. çocuktan soğutuyorsunuz insanı.

şikayetçisin sil uygulamayı ya da engelle kişiyi diyebilirsiniz. bu bahsettiğim tipte insanlar bir şekilde hayatımızda olan insanlar ve engellendiğinizde hesap sorup, trip atıyorlar. ilginç.

ama bunlar hep... öff neyse ne.
  • bir ay kadar once appi yukledim. bir aydir bir kere appi calistirmadim. instagram bu aralar benim icin arada browser dan doga fotograflarina baktigim bir uygulama
  • ‘yine mi güzeliz yine mi çiçek, çok ... annecim’ ve benzeri captionlar

apalakasız selfielerin altında heder edilen canım şiir dizeleri

bio kısımlarına çok önemli kişilermiş gibi her türlü gereksiz bilgiyi yazıp bir de bunları emojilerle bezeyenler

yeryüzündeki tek çocuk bir onlarınmışçasına yapılan fotoğraf ve video paylaşımları

eşleri için ‘kocam bey kişisi’ gibi abuk sabuk hitap biçimleri türeten kadınlar (erkekler bu tarz şeyler yapıyor mu çok iyi gözlemleyemedim)
hesabın var mı? giriş yap