5479 entry daha
  • "bahar dönemi üniversiteler yüz yüze eğitime geçecek mi geçmeyecek mi?" sorunsalı.
  • sınavım var ders çalışmamla aman kim çalışıcak arasında gidip gelinirken yapılan vicdan. bu vicdanla birlikte derste çalışamama, hiç bi boktan keyifte alınamama durumu. çok yorarr
  • her şeyi açıklamak zorunda olmak. her şeyi açıklamak olmaz, anla biraz.
  • bitmesi gerekirken bir türlü bitmeyen işlerdir.
  • insanı yoran şey benim için yine insan. samimiyetsiz ilişkiler, muhabbetler, iyi niyet maskesinin arkasına gizlenen çıkarlar o kadar çok sıralayabilirim ki...

beni insanlar dışında yoran başka hiçbir şey yok.
  • ben ne dersem diyeyim, konuştuğum insanın kafasında kurduğu düşünceyi değiştirememek. içten ya da dürüst olmak çoğu zaman bir işe yaramıyor aslinda.
    herkes başkasını kendi yargısı kadar tanıyor, dinliyor, seviyor ya da nefret ediyor.
  • problemli, atsan atilmaz satsan satilmaz modundaki ailenizde yada yakınınızdaki insanlar... mecburi hizmet...
  • anlamsız ve saçma meselelerle uğraşmak zorunda kalmak. bunlar çoğu zaman mental anlamda zor meselelerden daha çok yorar insanı.

kişi karşısında zor bir mesele olduğunda hiç olmazsa kendini daha kararlı hissedebiliyor ve mücadele etmekten çekinmiyor. olan bitenler mide bulandırıcı gelmiyor, kendini ne kadar aptalca şeylerle uğraşıyorum diye sorgularken bulmuyor. diğeri öyle mi? insanı daraltıyor, bunaltıyor, daralttıkça küçültüyor, küçülttükçe dağıtıyor...
  • sonu olmayan tüm bekleyişler
  • insanı gerizekalı yerine koyup aynı şeyi on kez açıklayan genel müdür.
3564 entry daha
hesabın var mı? giriş yap