• (bkz: friendzone)
  • ‘belli bir yaşa geldin (kibarca evde kaldın yani) artık sen de evlen’ saçmalığı ile kendilerini evlenecek birilerini bulma ara yapma görevlisi ilan eden tiplerin yaptıkları emrivakiler.
    ulan bunu bana en yakın sandığım kuzenim yaptı üstelik cenazemizin olduğunu bilerek daha yirmi dört saat geçmeden ay o iş vardı ya canım senin telefonunu acele istiyorlar ben de sana sormadan veriyorum hadi evlenin ile saçmalamakta sınır tanımaması.
    şu ülkeden de ülke içindeki tiplerin saçmalıklarında da bıktım her şey zoruma gidiyor artık.
  • insanı en çok yıpratan, kabüllenilmesi en zor şeylerdir.

zorunuza giden şey ne olursa olsun, temelinde mutlaka adalet duygusunun tahrip olması yatar. adil olmadığını düşündüğünüz şeyler zorunuza gider.
  • benim gibi yakışıklı,kibar ve bir o kadar da sempatik bir adamın önümüzdeki kışı da muhtemelen yalnız geçirecek olması.nasıl zoruma gidiyor anlatamam.
  • tamam, yaptığın iyilik söylenmez ama; karşılığında nankörlük görmek bayağı zoruma gider.
  • zor durumunu bilen ve sana yardım edecekmiş gibi söz ile, istersen , ihtiyacın var mı , diye soru ile yaklaşan insanlar karşısında kalınan durum.
  • 5 kurusluk insanlarla muhatap olmak. bu hafta 2 gun ust uste hastaneye gittim, allah dusurmesin yani. doktorlardan memnun kaldim lakin orada 5 kurusluk is yapip 10 kurusluk hava satan tiplere acayip kil oldum. he, tepkimi gosterdim mi gosterdim sen kimsin, haddini bil dercesine lakin bu tiplerle muhatap olmak bir hayli sinir bozucu. olayin ozunu anlamayip kucumsuyorsun diyen tipler cikacaktir evet bir halt olamayip aptal aptal triplere giren, gorevini hakkiyla yerine getirmeyen tipleri kucumsuyorum. hele kadinin biri sanki cok buyuk bir otoriteye sahipmis gibi bir tavir takindi ki pis pis siritmaktan kendimi alamadim. ya arkadas kimse mi haddini bildirmiyor da bunlar bu triplerde, insanimiz cidden ezik.
  • haksızlığa uğramak.
  • süper lotonun ankara'ya çıkması zoruma gidiyor..
  • içinizde bir insana verebilecek sonsuz sadakat ve sonsuz sevgi varken o insanın bunu görmeyip size karşı "seviyorum" dese de sığ olması.
    oysa bir kadın sevildiğinden emin olsa yapmayacağı hiçbir şey yok. o insan için ne delilikler geçiyor aklından, yapmayacağın tek fedakarlık yok ama o "sığ" işte dümdüz bir sığ.
    çok üzülüyorum çünkü güzel olan şeyleri kalbimizde derinlere gömmek zorunda bırakmak bence çok acı sanki o güzel hisler harcanıyormuş gibi geliyor.
hesabın var mı? giriş yap