• först leydimiz emine erdoğan hanımefendinin kullandığı 1 çantanın fiyatı ile 500 kadına çanta alınabilir.

saraya yapılan 200.000 liralık aksesuar alışverişi ile ülkemizdeki minimum 50 ihtiyaç sahibi çocuk okutulabilir.

hep israf hep israf.

ama biz ne yapıyoruz halkın yediği 1 ekmekten kar etmeye çalışıyoruz.

bunları da ekleyebilirsiniz.
  • kaldırım (200.kere), sosyal tesis (cami, mescit), çevre düzenlemesi (yeşile beton atma), araç filosunu yenileme, uçak alımı, saray yapımı.
  • çok acı bir dünya gerçeğine parmak basan başlıktır.adamakıllı düşünmeye başlanılan azami yaşlar itibariyle her yaşanılan gün zaten insanın yüzüne gerçekleri tokat gibi çarpmaktadır bu yüzden ben yazımda liste yapmak ve bunu okumaya bırakmak yerine işin sosyal etki kısmıyla ilgilenmeyi tercih ediyor ve yazıyorum gerçi elimden başka birşey de gelmiyor ama gelseydi onu da kesinlikle yapardım.sözün özü dünya çok adaletsiz ve çoğu zaman oldukça sinir bozucu yaşamımız ilerledikçe buna alışmaktan başka çıkar yol bulamıyoruz, büyük bir akım ve ayaklanma çıkmazsa da devran zenginleri daha zengin ayrıcalıklı yapmaya fakiri de düşene bir tekme daha vurdurmaya tüm tarihte olduğu gibi devam edecek bazılarımız ise en küçük figüranlar olarak bu dünyayı noktalamaya devam edeceğiz eğer olursa o ayaklanma ve aydınlanma çağını iple çekeceğim lakin umudumun sıfırın altında olduğunu da belirtmeliyim tanrı varsa eğer akıl fikir ihsanının bol olmasını temenni ediyorum.neden bu gibi adaletsiz ve sinirbozucu bir ortamı bize dayattığını ise anlamadığımı belirtmeden geçemiyorum.listelerde kolaylıklar diliyorum zenginin malı züğürdün çenesi...demekten kendimi alamayacak veda ediyorum
  • en büyük israfımız kendi hayatlarımız...
  • abartılı tabela aydınlatmaları (dükkan, reklam vb)
hesabın var mı? giriş yap