şükela:  tümü | bugün
129 entry daha
  • sevgilimin, 'baris özcan'in dizi önerileri' isimli videoyu izlemesiyle başlayan, bir grup arkadaşla izlemeye koyulup çok beğendiğimiz, 'nasil daha önce denk gelmemiş ya da duymamışız diye yakınarak gelişen,sardines isimli ilk bolumde the ıt crowd tan tanıdığımız jen (k.parkinson) i görünce sempati duyduğum, black books tan bildiğimiz tamsin greig, sevgili fran e last gasp bölümünde denk gelince sempatinin daha da arttığı, the 12 days of christine bölümüyle o-ha dedirten, the trial of elizabeth gadge bölümunde bizi gülmekten kırıp geçiren, the riddle of the sphinx bölümüyle zihnimizde edindigi yeri, sağlam kaziklarla çakan bir dizi olmuştur benim için nihayetinde.
    izledikçe ters köşe olacagindan emin olduğunuz, ancak sizi hangi konuda ters köşe edebileceginin sınırlarını zorlayan, bunu başaran ve asla sıkmayan 30dk uzunluğunda, her biri film tadında bir dizidir.
    deneysel bölümlerin yaratıcı ve çok keyifli olduğu, her bölümde en azından değişmeyen r.shearsmith ve s.pemberton i bu kez hangi karakter ve ne tür bir tip ile karşımıza çıkacağını merak ederek izleyeceğiniz süresi kısa, muhtevası yoğun bir dizi.
    izlemeniz için daha nasıl ovebilirim, imm sanırım şimdilik bu kadar.(:
  • öğrenci evimin numarası dokuz olduğu ve bana göre bölümleri gerilim ağırlıklı olduğu için korkup izlemeyi bıraktığım başarılı dizi
  • her sezonda en fazla iki beğendiğim bölüm içeren sevemediğim dizi. gerçekten ilginç bir şeyler izlemek için 1959 yapımı alacakaranlık kuşağı'nı tercih edebilirsiniz. kısa ve bağımsız bölümü tercihler arasında tabi.
1 entry daha