• sana da günaydın.

haklılık payı içeren ama bir anlık öfkeyle ve şiddetle yazılan bir girdi olduğu için bazı “komik eleştiriler ve söylemler” içeren girdi.

sanırım sabah uyanılmış, yatakta telefon kurcalanırken görgüsüz bir okul ya da iş arkadaşının paylaşımlarına denk gelinmiş.

naçizane tavsiyem, kültürünü ve yaşam tarzını merak ettiğiniz insanları takip etmenim başka yolunu bulursunuz, hesabınızı silin efendim. ben yaptım, güzel oluyor.
  • ya arkadaş sabah sabah bu ne öfke bu ne hiddet. insanların, sana maddi manevi bir zararı olmayan, davranışları seni neden bu kadar ilgilendiriyor. insanların paylaşımlarından çok rahatsızsan, ne paylaştığını merak etmediğin insanları takip etmezsin, hatta engellersin olur biter.
    o değerli bulduğun, beğendiğin, merak ettiğin hesapları takip edersin. kimse kimsenin kafasına silah dayayıp "bunu bunu takip edip bunu bunu beğeneceksin." demiyor.
    sana ne yani kim ne paylaşıyor kim ne yapıyorsa yapsın. başkalarının hayatına bu kadar müdahil olmak ve bu yüzden öfke nöbetleri geçirmek pek sağlıklı bir durum değil.
hesabın var mı? giriş yap