• size instagram adresini vermek istememiş olma ihtimali baya yüksek olan bir kızdır.
  • kalite hoş bir ifade olmamakla birlikte, zaman ve enerjisini bu mecrada tüketmek istemeyen, bu şekilde kendisini daha huzurlu ve özgür hisseden kadındır.
  • zannettiğinizin aksine oldukça çok sayıdadır. bunlar facebook'u daha çoğu kişi tarafından bilinmezken kullanırdı. üye sayısının artmasıyla "nerede çokluk orada b.kluk" öngörüsüyle instagrama geçmişlerdi. baktılar ki orası da hızla facebook yolunda ilerliyor üyeliklerini silip farklı ortamlara geçtiler. bunun duayenleri hoccam, yonja gibi siteleri de daha ilk dönemlerinde kullanmışlardır.
  • şu meret, kullanmayanların gündeminde olduğu kadar kullananların değil arkadaş. benzeri bir açıklamayı iphone ile ilgili bir başlıkta da yapmıştım; instagram kullanmamak, ayrı bir prim yapma öğesi olmuş durumda. kullanan, kullanıyor geçiyor. kullanmayan, masaya araba anahtarı bırakır gibi “ ben instagram kullanmıyorum haa” diye bağırıyor her fırsatta. sen kullanma ulan ayı. milleti sal yeter.
  • kalitelidir ama aldatılması muhtemeldir.
  • gercekten var boyle hanim efendiler.
    ben de bugun bir seminerde avukat hanima asik oldum. bir yerlerden kartini buldum isim soy isim ogrenebilmek icin. degil instagram, facebook, whats app fotosu bile koymamis.

cigerim yanik yanik dusunuyorum bir daha nasil karsilasirim diye.

kendilerini ispatlamis, sosyal.onaylara ihtiyaclari olmayan hanimefendidir.
  • "kaliteli insan, ona gösterilen güler yüz ve samimiyetten cesaret bulup haddini aşmayandır. "

bir sosyal medya hesabı kullanıp kullanmamak kalite göstergesi değildir. (tinder vb. uygulamalar hariç.) ama bir sosyal medya hesabını kullanış biçimi o insanın kalitesi hakkında fikir verebilir.

başlıkla ilgili konuşacak olursak, sevdiği insanları takip eden, moda sayfalarında gezinen, doğa resimlerini beğenen, sevimli hayvan fotoğrafları paylaşan bir kız neden kalitesiz olsun? bunlar bir çırpıda aklıma gelenler sadece. elbette örnekler çoğaltılabilir.

peki neler kalitesizlik göstergesi sayılabilir?

instagram'da devamlı ilgi çekmeye çalışmak, her an olur olmadık hikayeler paylaşmak, dm'den tanımadığı insanlarla seviyesiz sohbetler yapmak vb. durumlar birer kalitesizlik örneği olabilir.
  • ekşi sözlük kullanan kalitesiz erkek tarafından bolca övülür.

bir numarası yoktur yani.
  • böyle bir kız yok bence ya da ben şu ana kadar görmedim.
hesabın var mı? giriş yap