• ürünlerini öne çıkaran hesap. ürünlerden başka şeye bakmak istemiyorsunuz swh.
  • ne diye engelliyorsunuz anlayamadığım, döşü kıllı kuyumcu bir abinin hesabıdır.
    pandemi ortamında belki kadın modele ayıracak bütçesi yok.
    belki model kullanmayı saçma buluyor.
    belki de sırf paşa gönlü böyle istedi:)

sonuç olarak tüm fotolarını "like" ladım, özgüveni ve farklı olmayı göze aldığı için;
    sahip çıkalım döşlü kardeşimize.
  • takıların reklamını muazzam yapan bir hesap. o kılların arasında bile nasıl parlıyor sizde nasıl harika olur demek istiyor. reklamın kralı valla.
  • bayıldım. dikkat çekici ve başarılı bir reklam olmuş bana göre. ki kuyumcu vitrinlerinden hiç hoşlanmam. mankenin verdiği pozlara da yarıldım.
  • amacına ulaşmış mı? ulaşmış. bakın burada 3 kuruş zekalarla yazıyoruz sayfa sayfa. ne kasıyorsunuz hala yukarıda yok ayı, yok bilmem ne ? hiç mi işiniz yok sizin ey ahali ?

t: viral reklamı etkili şekilde kullanan yurdum esnafı...
  • ya ekonomik kriz nedeniyle ya da dikkat çekmek için kullanılan muhteşem bir fotomodele sahip sayfa
    çınar kuyumculuk kadıköy

edit: felsefeleri “kadın bedenini sömürmeye hayır” mış da o kıllarla o takılar off

edit2: çıkmadıkları haber kanalı kalmadı neredeyse. yöntem nasıl olursa olsun kadına şiddete bu kadar dikkat çektiği için kendilerine teşekkür ediyoruz.
  • reklam fikrini bulan kişinin ödül falan alması lazım. minimum efor ve bütçeyle, çok kısa sürede maksimum dikkat çekmeyi başarmış. bu çocuğu büyük takıma transfer edin.
  • hesap makinesini eline alıp, karman çorman tuşlara basan, en son hızlıca arka arkaya 8-10 kez c tuşuna basıp ekrana talep ettiği fiyatı yazıp gösteren, bana gelişi bu zaten diyen birinin videosunu beklediğim, ama umduğumu bulamadığım kuyumcu hesabıdır.
  • en fazla kadınların taktığı aksesuarları kadın bedeninde görmek sizce de daha mantıklı değil mi? kadın bedeninin kullanılmasıyla ne alakası var? meriçler yine yorum yapıyorlar.
    madem böyle bir şeye girişti kadın modeli üstünde de göstermesi gerekiyor.
    kusura bakmayın da erkek fitness kıyafetleri kadın bedeni üstünde nasıl olamazsa bu takıların da erkek bedeninde gösterilmesi anlamsız ve saçma bir duyar.
    meriçler gerçekten malsınız.
  • günümü şenlendirmiş kuyumcudur, şahane bir kampanya, pr'dan anlayan işletmedir.
hesabın var mı? giriş yap