şükela:  tümü | bugün
295 entry daha
  • başlığı açan yazarı beğenmedim kapansın bence
  • arkadaşlar gerçek satanizm bu değil

şaka şaka

ama harbi bu değil okuyun derim.

ps: satanist değilim
  • (bkz: ne diyon lan sen denişik?)

satanistmiş!
    satanistler senden daha çok dindardır.
    iyi kötü bir dine inanıyorlar. zaten satan (şeytan) dediğin şey, senin köhnemiş "semavi" dinlerin uydurması.

satanist dediğin insan da senin uydurduğun "şeytan"ı kendine tanrı yapmış.

neden ateistleri, deistleri falan karıştırıyorsun?
    ateist, agnostik, deist olanların şeytanla alakası yok.
    olay siz dindarlar ve satanistler arasında. yiyin birbirinizi!

(bu arada "semavi" göklerden gelen anlamında...
    gök tengri'ye inananlara paganist diyenler, kendileri her gün avuçlarını gökyüzüne açanlar bir düşünsün.)
  • odun gibi milletiz, bu adamlar aşmış gitmiş, sanat ve performans yapıyor, rahatsız edici gibi gelebilir ama sanatın göze güzel gelmesi diye bir şey yok, performans sanatları ya ada bu tip şeyler üzerinde biraz araştır diyeceğim ama kime diyorum ki, dünya senin o ceviz kadar beynin etrafında dönmüyor.

daha sen dünya da bir halt değilken mesela şöyle şeyler de yapılıyordu.

(bkz: h.r. giger)

hr giger 1
    hr giger 2
    hr giger 3
    hr giger 4
  • yasaklansın, kapatılsın diyen gerizekalıları ortaya çıkarmış makyaj sanatçısının sayfası.

birisi satanist sayfası dedi diye hemen satanist oluyor bunlar değil mi? araştırmak yok değil mi? aferin size.

sayfa hakkında bilgi:

salvia ıs the new age ınstagram drag star with a fantastical take on reality. the gist: salvia, the founder of the ınstagram account @salvjiia, has quite the fantastically freakish look—a contorted, digitally warped form of drag. ... clothes are sometimes dıy: salvia sometimes makes her own clothes.
  • kız yüzüne louis vutton dövmesi yapmış. böyle satanist mi olur lan karpuz kafa. asıl satanizm bence giriş seviyesi şayomi telefonun 1500 liradan satılır hale gelmesi veya kuzu pirzolanın kilosunun 129 lira olmasıdır.
  • düşünce şekillerini çok merak ettim şahsen. hayattan beklentiler ne? amaçları ne? nelerden hoşlanıyorlar? değişik insanlara karşı bir sempatim var.
  • ben çok beğendim

not:kartal anadolu imam hatip lisesi
  • bu sanatçı türk olsaydı bu başlıgı açan kara cahil zihniyet yüzünden tutuklanabilirdi bile belki. yazık lan bize, yazık şu doğdugumuz çoğrafyaya. yazık ki ne yazık.
  • satanistler mi bilmem ama oldukça sanatsal çalıştıkları kesin. kapatılacak bir durum yok.
221 entry daha