• entry geçmişine bakınca eşşeğin şeyi hariç her türlü etin tadını bilen bir ruh hastasının rahatsızlık duyduğu sayfa. bana göre de değil bu sayfa ve o yüzden bakmam da yani ama ben beğenmediysem kapatılsın nasıl bir örümcek beynin ürünüdür?
  • duyar kasmayın mk neresi iyi ne anlatılmak istenmiş biriniz bilmeden sanat diyor neyin sanatı bu
  • ee ne var bunda dediğim sayfa. korkmaya yer arıyorsunuz siz de aq. karı da süt gibi bu arada, bembeyaz.
  • bir kez bakarsın beğenmediysen, seni ilgilendirmiyorsa bir daha bakmazsın. sürekli dönüp bakıyorsan baktığında olduğundan farklı bir yere evrileceğini düşünüyorsan acil olarak yapılması gereken şeylerin tamamının seninle ilgili olduğu sayfadır yoksa sayfanın kapatılması için bir sebep göremiyorum.
  • korkunç olmayan sayfa. buna korkunç diyenler zamanında morgue666 sitesini görseydi kalp krizi geçirirlerdi galiba. ayrıca:
    (bkz: hayal gücü)
  • severek 1-2 senedir takip ettiğim bir hesap. bunun gibi birkaç örnek daha var hatta.
  • midem bulandı ağa böyle sayfalar göndermeyin ya
  • başlığı açan yazarı beğenmedim kapansın bence
  • arkadaşlar gerçek satanizm bu değil

şaka şaka

ama harbi bu değil okuyun derim.

ps: satanist değilim
  • sözlükteki ergenlerin açtığı başlıktır.
    madem bakmak istemiyorsun bakmazsın.hem profilleri dolaş hem de buraya gel kapatılmasını iste.aman ha senin düşüncen harici her şey kapatılsın.özgürlük anlayışınız da vicdanınız gibi eksik.
hesabın var mı? giriş yap