• sayilari her gecen gun artan kiz grubu.

hepsi manzaraya karsi tek el ustunde durmus, ne bileyim sahilde ayagini omzuna almis, ormanda garip bir poz vermis profil fotolarina sahiptir. spiritüel olarak aydinlanmislardir. hepsinin biosunda personel trainer, coach gibi unvanlar yazar.

edit:

link isteyenler oldu arama kismina yoga yazdigimda cikan birkaci:

örnek

örnek

örnek

ulan bi de bakinca surekli sponsorlu sayfalar cikmaya basliyo hayir normal de bir hareket yok ki tezgahta domalmis, koltugun tepesine cikmis ayaklar tavanda falan hani ben de yapardim kucukken ciplak ayak kapi tepelerine cikardim da bunlardan da bikkinlik geldi artik.

bi de hepsi bi mutlu bi mutlu var ya.
  • olay global olarak maksadini asip sacma sapan yerlere gitti.
    millet donla sutyenle yaptigi yogayi instagrama koyar oldu.
    buna erkek olarak ben de karsiyim.
  • (bkz: instayogiler)
  • yoga denilen şeyin felsefesini kavramamış yurdum kezbanlarıdır.klasik gösteriş merakı...
  • instagram paylaşımlarını kişisel hesaplarında istedikleri gibi düzenleyen bireylerdir.

kadınlar istedikleri platformlarda istedikleri şeyi yaparlar. bu durum hoşunuza gitmiyorsa ağlayarak günlüğünüze yazabilirsiniz ya da erqeqlerle çarpışan araba qeyf sürmeye afganistan'a gidebilirsiniz.

"eme teşhirci" "etenşin höör"

velev ki teşhirci, sana ne? bakma.

bi de yoga hakkında ahkâm kesenleri var bunların ha "eme yöge bü diiiil."

hahahaha zavallı incel seni, yan koltuktaki kumandayı ayağıyla falan almaya çalışırken belini sakatlamış noob seni. sahip olabileceğin tek yumuşak şey o gamer koltuğun, onda da kamburunu çıkarmış yoga hakkında konuşuyorsun. hele ram das guru'ya bakın ya.

ya çok üzüluyorum ulaşamadığınız her şeye başlık açmanıza. hahahahahah
  • birde plates yapanları va rbunların
  • bunların dombili olanları var bir de. şimdi oraya girip "hanım kardeşim yoga felsefesine pek uygun vücut yapın yok" desem "sana ne be slk" deyip engellerler. osho'nun kemikleri sizlasin.
  • ilerleyen yaşlarda elastik olacak sağı solu tutulmayacak insanlardır. ben de 10 seneye eğilip doğrulamam bu gidişle
  • şu günlerde iyice artan kızlardır. corona gibi yayılıyorlar önünü alamıyoruz. hikaye akışına girmeye korkuyorum artık. ne çektik lan bu uzak doğudan?
hesabın var mı? giriş yap