• dayağımı yer o parayı ödemezdim. sonrası daha aksiyonlu olurdu. iyi ki başıma böyle olaylar gelmiyor. silah taşımayı bırakmak lazım.

rezalet puanı: 9/10
  • direk savcılık, hiç bekleme.
  • geçmiş olsun.
    bu gibi durumları bilemem ama dolandırılma durumlarında kanıtladığınız zaman bankalar işlemi iptal edebilirler ya da dolandırılma olduğundan size para iadesi yapabilirler.
    sonuçta karttan çekilmiş. ben 100 tl lik bir şey aldığımda bile bu işlemi siz mi yaptınız diye mesaj geliyor garanti bankasından. siz yapmadıysanız iptal etmek için arayın veya mesaj atın diye.
    hiç olmazsa cüzdanım çalındı diye ihbar et. işlemlerin iptal edilsin.
  • bir insanın bu kadar saf olması, fanusta yetiştirmeyle bile mümkün olmaz gibi. nasıl nutku tutulduysa, nasıl dünyadan habersizse. hikaye gerçekse çok üzücü, ama donanimhaberkardes dört bin lirayla hayatının dersini almış. şu yaşına kadar her piramite katılıp, herkese kefil olup kötü yola dusmemis olmasi bile mucize.
    izmir karşıyaka da yaşayan bilgisayar mühendisi adamsın, kadınlarla tanışmak iletişim kurmak için saçma sapan uygulamalara basvurmana gerek yok kısmına deginmiyorum bile. gerçi şu tongaya düşen adamın sosyal becerisi sifirdir, erkek olduğu için söylemiyorum kadın da olsa annesinin kuzusudur, kendi başına donunu toplamaktan toplumda birey olarak varolmaktan acizdir ya. belki şu yaşadıkları bir nebze akillandirir.
  • ben evlendim bir de çocuk yaptım kendisiyle. nasıl dolandırılıyorsunuz gerçekten hayret ediyorum.

geçmiş olsun.
  • benzer hikaye kızın başına gelse tecavüze ugruyor. erkek yine parayla kurtuluyor.
    internette kız arayan çoğu erkeğin başına gelebilecek ibretlik bir olay. sosyal medya ile desteklenmiş gerçek hesap sahiplerine ulaşmadan yüzyüze görüşmek tehlikeli.
    hele ki dakikasinda numara almak hemen buluşmak falan nedir ya? bunları nasıl yersiniz?
  • piyasadaki salakların tespiti için iyi bir ölçektir.
  • peh. derdini sikeyim.

nedense cok kotucul oldum ben.
  • özetle: iki tane işlevsel organımız var. fakat ikisi aynı anda çalışmıyor.
hesabın var mı? giriş yap