• özellikle çok işlem gören hisselerin, dövizlerin forumlarında zaman geçirmesi çok eğlenceli olan site, en kötü tarafı üye olurken gereksiz bir forex şirketinin seni arayacağına dair kutucuk işaretlemek, gerektiğinden fazla arıyorlar bazen.

örnek yorum ;
    "kuduz kunduz 9 dakika önce
    ya arkadaşlar saçmalamayın ne doların çıkması, ne kriz olması ya. neymiş yabancı yatırımcı kaçacakmış, neymiş bu durumdan korkan halk parasını bankadan çekip yastık altı yapacakmış, altın alıp buzdolabına atacakmış.. dünyanın her ülkesinde her gün meclis taranır arkadaşlar. bunda şaşıracak bir şey yok. her gün değerlendirme şirketleri tarafından toplantı yapılır notlar düşürülür, hangimiz karnemizdeki kırılmış notları hatırlıyoruz ki?. kimse merak etmesin, en kısa zamanda wall street'deki pembe kıçlı yatırımcı arkadaşlarımız "bu ülkede darbe girişimi oldu hemen biraz yatırım yapalım ceplerine biraz para girsin aaa böyle olmaz" diyecektir. dolar da en kısa sürede 2,50 olur, bunlar hep dışarıdan ülkemizden hoşlanmayan insanların lobicilik faliyetleri yüzünden yaptığı spekülasyonlar. başka bir şey değil."
    edit: münferit imla olayları
  • gün itibariyle adblock'un kapatılmasını isteyen web sitesi.

kendilerinden güzel bilgiler edindiğim için, sadece bu sayfa için adblock'u kapattım.

ne kadar ekmek, o kadar köfte sayın sözcü gazetesi.
  • borsa, döviz ve emtia gibi yatırımlarla aktif olarak uğraşanların vazgeçilmez web sitesi.
    pc 'de kapatsam telefondan açıp bakıyorum.
  • bugün itibariyle reklam engelleyicileri kapatmazsanız sitemizi görüntüleyemezsiniz diyorlar ve bigüzel engelliyorlar. çok faydalı bir site ancak böyle zorlayarak olmamalı bu işler.
  • kafası güzel editörlere sahip site. ya da kıraathaneden bir çomar bulup getirmişler, yazdırıyorlar.

http://imgur.com/p8tmgwo

(bkz: lügsenburg)
  • bu siteyi takip ediyorum gün içinde. forumları okuyunca insanın ufku aydınlanıyor, ama şu konuda: halkımız forum nedir, fikir beyan etmek nedir, tartışmak nedir bilmiyor!

yok şelaleciler yok trenciler yok fişekçiler yok ebesinin amıcılar. insanımız gerçekten yorum yapmayı bilmiyor lan.

hayır bi de bunları kimse mi kontrol etmiyor ben anlamıyorum.

forumu olmasa çok güzel site lan aslında dafsdgfh
  • dolar forumunu yaklaşık 1 aydan fazla süredir takip ettiğim site. ben de yazabilirim orada ama yazmıyorum, okumak daha çok hoşuma gidiyor ki kaldı ki bu platformda gerçekten bu işten anlayan insanlar var. onlara saygımdan yazmıyorum.

yalnız şu son hafta hariç. duyan geldi, duyan geldi ve artık içine sıçtılar. eskiden (eskiden dediğim 2 hafta öncesine kadar) nispeten daha kaliteli bir muhabbet dönüyordu. şimdi çoğunluğunu ak çomarların oluşturduğu kitle geldi ve sıçtı içine. bu sıçanlar da bu plaftormdaki kaliteli adamları da kaçırdı. artık onlar da yazmıyor. yorumları da eskisi gibi okumuyorum. umarım investing editörleri bu duruma el atar da biraz olsun kaliteyi yükseltir.
  • dolar/tl yorum sayfasında kötü niyetli insanlar dolaşıyor. açık açık sat/al yorumları yapılıyor.

http://tr.investing.com/…rencies/usd-try-commentary
hesabın var mı? giriş yap