• 70 new emoji diyo birde, biz elimizde powerbankla geziyoruz; apple emoji derdinde...
  • beni yine kararsız bıraktınız kardeşler tam akşam eve gidince yüklerim diodum ,son sayfalara geldikçe korkuttunuz yine
    ıphone 7
    sürüm 10.3.3
  • şarj konusunda yorum yapmak için erken daha iki gün olmuyor çıkalı. genel anlamda cihazın hızlandığı animasyonların daha iyi olduğu ve 3d touchın daha performanslı çalıştığı sürüm.
  • bu sürümde assistive touch’ın yerini değiştirenler,

alayınızın kafasını sikeyim. ne mal adamlarsınız ki buna gerek görmüşsünüz. resmen kullanım zorluğu bu hali. ne gerek vardı? kim istedi sizden böyle bir şeyi?

ya ben lan... oçlar!
  • ekran hareketlerinde anlamsızlıkla gördüğüm ios. mesela tuşa basıp ekranı açıyorum wallpaper da saniyeden kısa süre de olsa bi siyahlıkla beliriyor. kilitli halde ana ekrana gelmek istediğimde ise sanki orda bir ekran varmışta yukarı gidiyor gibi hareketler görüyorum.

şarjında flan bi değişiklik yok elinizden telefonu düşürmediğiniz için şarkı hızlı bitiyor haliyle.
  • 11.0’lardan hayli iyi, ancak 10’dan hayli kötü olan güncellemedir.
  • ios 10.3.3 ten 11.1 ‘e geçiş yaptım fakat önceki sürümlerde olduğu gibi bu sürümde de telefon kilitliyken telefonu uyandırdığımda duvar kağıdından önce siyah bir ekran geliyor önce. saniyelik de olsa farkediliyor ve rahatsız edici.
  • hala sorunları çözemeyen güncelleme
  • alttan çekince gelen denetim merkezinden wifi veya bluetoothu kapatınca aslında kapanmıyor sadece bağlantıyı kesiyor.
    hangi akla hizmet böyle yaptılar anlamadım.

bana denetim merkezini iptal etmiş gibi etkisi olan saçma sapan güncelleme.
hesabın var mı? giriş yap