1062 entry daha
  • apple'in ciro oraninin %50'sini saglayan urunudur. http://feedproxy.google.com/…crunch/~3/fi3lbaosyzs/
  • apple'ın türk insanı için özel ürettiği statü belirleme aracıdır. canım ülkemde statü eğitim ve kültür baz alınarak ölçülemediğinden bu teknoloji harikası iletişim işlevinin yanı sıra statü belirleyici olarak da kullanılmaktadır. benim güzel insanım kitap okumasa da applicationları yalayıp yutar.
  • hakkındaki gizliden gizliye izleme iddiaları androidci teröristlerin uydurması palavra ve safsatadır. iphone dünyayı kurtaracağından bunu istemeyen karanlık güçler tarafından uydurulmuştur. bu yüzden bir iphone kullanıcıları olarak hayatımızı iphone'a feda etmeye hazırız. bu amaçlar bundan sonra bütün kişisel bilgilerimizi, aklımızdaki düşünceleri, yer-konum bilgilerimizi kendimiz elmaya yollayacağız.
    (bkz: ironi yapmaktan acayip zevk almak)

edit: imla
  • kişinin gizliliğini ve özel hayatını ihlal eden cihaz. kesinlikle alınmamalı ve kullanılıyorsa elden çıkarılmalıdır. zaten böyle birşeyi yapsa yapsa apple yapardı. günümüzün yeni "evil company"si yani.
  • bazı safların gittikleri yerlerin izini sürdüğüne inandıkları telefon.. sürse ne olcak lan? babandan gizli bara gittin diyelim, apple yöneticileri bu bilgiyi babana mı satacak? işi mi yok bu insanların başka?

onu geçtim, kullanılan sim kartı ve o sim karta servis sağlayan operatör aracılığı ile iz sürmek olası değilmiş gibi telefonun iz sürdüğünü iddia etmek de apayrı bir komedi..
  • gerekli özellikleri olmadığı halde, gereksiz(?) yere bilgi depolayan telefonmuş. bu gidilen yerleri kaydeden programın neden yapıldığını anlamadım da, atılan her adımın gsm operatörü üzerinden izlenebildiği bir dünyada fazla da komplo teorisine gerek yok bence.
  • büyütülmemesi gereken bir alet, sadece cep telefonu. pahalı cep telefonu kullanıyor diye hiç kimse yaftalanmaz efendim.
    bu arada cep telefonuyla gezerken nerde olduğumuzu mu buluyorlarmış? o'rly? 21. yüzyılda yaşıyoruz..
  • çalınmaya karşı, telefonu bulma hatta mesaj atma imkanı göklere çıkartılırken gene aynı program vasıtasıyla telefonun sürekli takip edebileceği gerçeği nedense kötülenen telefon.
  • izinin sürülmesinden tırsmış ve bir anda ellerindeki iphone'dan nefret etmiş kullanıcılar, işte aradığınız fırsat ayağınıza geldi. artık zerre sempatiniz kalmayan elinizdeki aleti, uygun bir ücrete almak için buradayım. hayatta hiç karşılaşmadığınız bir şeyi gerçekleştiriyor ve nefretinizi nakde çeviriyorum. mesaj kutumun ışığını aydınlatmakta özgürsünüz iphone kullanıcıları. lütfen 3gs ve 4 kullanıcıları nefretlerine biçtikleri fiyat için bana ulaşsın. 3 ve altına duyduğunuz nefreti, nakde çevirecek kadar önemsemiyorum sdklfjslk

not 1: kendimi alaattin'in sihirli lambasından çıkan cin gibi hissediyorum. applefanboyogrencistayla.com (her gün makarna yemiyorum artık sdjklf #20817512)

not 2: telefonu aldığım insan da 2 yıl boyunca izimi sürebilir ayrıca sdljkfskl lambasını okşasın ben bir anda ortaya çıkarım.
  • calinti durumunda imei uzerinden en kolay bulunan telefon. gittigimiz yeri de kaydediyomus, ozel hayatmis biseymis falan filan.

kaydetsin amina koyim.

turkiye'de kac telefon dinleniyor haberin var mi? bence ozel hayat gittigin yerden cok, sevgilinle yaptigin konusmalar, arkadaslarinla yaptigin gorusmeler, en yakin arkadasinla telefonda dertlesmeniz. hala tracking falan diyorsunuz.

arkadaslar memnuniyetsizlikten oturu iphone unu elden cikarmayi dusunen varsa, siz 500e satin, varsin her seyimi kaydetsin.
1854 entry daha
hesabın var mı? giriş yap