• iphone'un e-posta programının postaların sonuna default olarak eklediği imza. bu imza ayarlardan kaldırılabiliyor.
  • iphone ile gönderdiğim her mail'e üşenmeden yazdığım cümledir.
    (bkz: wtf)
  • ayarlar-posta/kişiler-imza sekmelerine sırayla tıklanarak ulaşılabilecek ve kolayca değiştirilebilecek hede.
  • bilgisayarimin basinda degilim, mobil isletim sistemimin kapasitesi uyarinca cevap verebildim, cevabin kisa olmasinin sebebi de budur; konu uzerinde ustelemek isterseniz su an cok talihli bir zaman secimi olmayabilir, gibi cesitli anlamlari da olan bir uyari.
  • bende nokia telefonumdan gonderildi ifadesi vardi, bunu iphone'umdan gonderildi olarak degistirdim, saga sola mail atarak pirim yapiyorum...
  • nokia 1110'um ile gonderdigim sms lerin altina ekledigim ibare.
  • kisa e-posta yazarak cevap vermek istiyorsaniz ve cevapladiginiz kisiye ayip olmasin, iplemiyorum havasi yaratmamak icin epostalarin sonuna yazilabilecek cumle.
  • (bkz: görgüsüz)
  • buna en güzel cevap, gmail imzanızı "gmail'imden gönderildi" yapmaktır..
  • sent via mobile, sent from my mobile phone, telefondan gönderildi gibi tarafsiz alternatifleri mevcuttur. böylece hem reklam kokmaz, hem de kibarca "kusura bakma cepten yaziyorum, bilgisayar basinda degilim" anlamini muhafaza eder.
hesabın var mı? giriş yap