• küfürlüdür. ayıptır. bu nedir ya?

işte böyleleri ünlü olur zengin olup parayı bulur. iyi insanlar naif insanlar kıyıda köşede kaybolur.

ya hepsini geçtim de kadın dediğin kibar olur. tatlı olur. tatlı dilli olur. bu ne şimdi?

ha bizim mahalledeki kıraathane okeycisi ha irem derici.
  • tam bir varoş
  • ortalığın amı varmış, koymak istemiş.

sonra şey dersiniz işte: cinsiyetçilik, kadın cinayeti, kadının aşağılanması ve hakir görülmesi falan filan. bi' kadının ettiği küfür dahi cinsel içerikli ve kadına yönelik kullanılan tabir olduktan sonra, ne denilebilir ki bu çağa, bu insanlığa, bu topluma?

edit: ekşi sözlüğü sıkı takip ediyor olsa gerek ki ismi geçmeyen videoya mention atacak kadar stalker
  • "çekme o karıyın amına koyim çekme" varoşluğunda bir giriştir.

edit: düşündüm de bundan bile daha varoş bir giriştir. bu adamın en azından mazereti var. adam uyuşturucu operasyonunda yakalanmış...
  • deep turkish web ismet lan bu *
  • ilgi çekmeye çalışan şımarık zengin çocuğu hareketleridir. (bkz: hulusi derici)

neden ucu erkeklere dokunan bir küfür yok bu arada? o da bir muamma. sanki o eylem sadece erkekler için etken, kadın sadece edilgen.
    bunu beyan eden de kadın.
    gerçi o da napsın, literatürde yok.

edit: bu tarz küfürlerin var olduğunu iddia edip, örnek istediğimde sonuç olarak yine benim dediğime çıkan küfürler sayan arkadaşlar oldu yeşillendirip. arkadaşlarım! pezevenk, amsalak gibi kelimeler dişil olarak da var. cümle içinde kullan dediğimde sadece bu kelimeleri barındıran eril cümle kurabiliyorsunuz. küfürlerin eylem çatısı yine aynı. :)
  • (bkz: cono)

öyle seviyor ki bu kötü tavrı, buralarda konuşuldukça daha da hoşuna gidiyor. bu kadar sokarımlı koyarımlı 'harbi kız' ayakları çeken bir insanın normal hayatında insanlara empatik yaklaşmasını beklersin ama o da yok. iki kelam etmeye kalk tepeden tırnağa seni süzüp bok muamelesi yapar. taa ki işi düşene kadar, işte o zaman yüzünde güller açar. aşırı harbisin irem, emin ol herkese bunu ıspatladın, anam avradım olsun harbisin. yeter.
  • “varoşluk diye bi tabir olmasa bu karı yine varoş olurdu”

diyecek başka bir şey yok.
  • şu tip ülkeden eksilse yemin ediyorum ülkenin kalitesinde büyük bir artış olur
  • ekşi sözlüğün hassas götlü ılıklarını ağlatacak bir giriştir.
hesabın var mı? giriş yap