• kocaeli üniversitesi iletişim fakültesinde öğrenciler tarafından çok sevilen ve saygı duyulan öğretim görevlisi. akıllı, bilgili, güzel ve öğrenci dostu olmanın yanında sıfır komplekssiz bir hoca düşünün, ha işte o hoca bu kadın.
  • kocaeli üniversitesi iletişim fakültesi radyo televizyon sinema bölümünde öğretim görevlisidir.
    felsefe temellidir.
    çok güzeldir.
    sanki akademi, evlilik, hocalık vb. durumları olmasa zillere basıp kaçabilecek ya da gecenin köründe mahallede saklambaç oynayabilecek zıpırlık potansiyeli vardır. kavgaya çağırsak gelecek gibi.
  • kocaeli üniversitesi iletişim fakültesindeki en iyi iki hocadan biridir. diğeri için (bkz: cem pekman)

iyi hocalığının yanında çok da güzel bir kadındır kendisi.
  • şu eğitim hayatımda en çok sevdiğim ama en az tanık olduğum ders anlatma tipini tercih eden, dünyalar tatlısı bir o kadar da bilgilisi bir insandır kendisi.

dersi sürekli öğrencilere sorular sorarak işler. bir kişiden değil onlarca kişiden cevap alır. her cevap yeni soruyu getirir. sadece kendisinin sorularına değil öğrenciler birbirlerinin fikirlerine de cevap verir, ders bütün sınıfın katılımıyla işlenir. bu yüzden de ilgiyi sürekli canlı tutar ve öğrettikleri unutulmaz.

prof olsan ne yazar böyle olmadıktan sonra. sen anlatıp ben dinleyeceksem ya da sen okuyup ben yazacaksam bana kendiliğinden hiç söz hakkı vermeyeceksen, ben söze girdiğimde anlatıyorum daha bitirmedim diyeceksen ve bitirmenle dersin bitmesi hep bir oluyorsa yani hiç bir zaman biz öğrenciler derse katılamıyorsa ne önemi var senin hocalığının. ver o kitabı ya da slaytları bize ve hiç gelme derse o zaman.

tekrar iren hocaya dönersek, ders anlatırken ya da bir soru karşısında o anda gelişen hayali bir örnek olayı anlatırken öyle güzel kelimeler seçiyor, onları öyle güzel adeta bir inci dizisi gibi sıralıyor ki anlatmak istediğini anlamamak ya da yanlış anlamak mümkün değil. tdk dan bir heyet gelse o seçtiği kelimelerin yerine daha doğru gelecek bir kelime bulamaz. anlatmak istediğini tam 12 den vuran kelimeler. ve bunu bir seferlik değil sürekli yapıyor. ve hiç eee hımm filan demeden takılmadan.
    eğer birazcık bir şeylerin farkındaysanız, birazcık karşılaştırma muhakeme yeteneğiniz varsa, böyle bir hocaya sahip olduğunuz için gerçekten kendinizi şanslı hissediyorsunuz.
hesabın var mı? giriş yap