• çok ilginç bi olay. işallah düşersiniz amk.
  • kendimi daha iyi hissetmek için "yazık lan sabaha kadar it gibi çalıştırmışlar, sporunu ancak bu saatte yapabiliyor" diye kendi yalanlarımı yaratmamı sağlayan olay. hayat yalanlarla güzel.
  • akıldan şu düşünceleri geçirendir:

-emeklidir.
    -işsizdir.
    -öğrencidir.
    -izindedir.
    -sporunu yapıp, kahvaltısını edip işe öyle gitmiyordur heralde.
    -kesin işsizdir.
    -hem benden geç işe gidip hem de daha çok kazanmıyordur di mi lan?
    -lütfen kazanmıyor olsun lan.
    -o da işten çok geç çıkıyordur kesin.

neyse ki işe vardığınızda düşünecek daha iğrenç şeyleriniz olacak.
  • insanı günaha davet eden eylem. çankaya köşkünün simon bolivar caddesi tarafında yaz kış sabah 7:10 da şortuyla koşan 50 lik bi abi var. güle güle, seke seke koşuyor. gıcıklık verdiğini düşünüyorum. birgün şeytana uyup direksiyonu üstüne kıracam o olacak.
  • işe koşarak giden abiler kadar can alıcı değillerdir.
  • lan manyak mısınız dedirten olay. sabahın köründe ne zorunuz var da o sıcacık yataktan kalkıp da deli danalar gibi koşturuyorsunuz diye düşündürür. yok yani sporun en yararlı olduğu saat aralığı akşam üzeri 4-6 aralığı iken bir insan neden durduk yere kendine işkence eder ki?
  • 45 dakika daha erken kalkarak sizin de yapabileceğiniz bir şeyi yapan insanlar görmektir.

normalden 45 dakika önce kalkıp, 5 dakikada yüzünüzü yıkayıp eşofmanlarınızı giyip evden çıkarsınız. en fazla yarım saat koşar, eve döner 5-10 dakikada duşunuzu alır giyinirsiniz.
  • bazen kendimi de koşarken görüyorum. servis arkasından koşarken.
  • (bkz: hafta ici avmde ailesiyle vakit geciren insanlar gormek)
  • bir de şöylesi vardır:

(bkz: işten eve dönerken koşuya çıkan insanlar görmek)

keza mesai saatleri 8-17 arası olan biri olarak, ben de bu başlık altında incelenecek biriyim sanırım.
hesabın var mı? giriş yap