• santa barbara yakinlarinda kucuk bir kasaba. ucsbnin hemen yanindadir. neredeyse butun ahalisi universite ogrencilerinden olusur. yazin biraz sikiciysa da okul zamani cok canli oldugu soylenir
  • buranın okyanus kenarında del playa denilen bi sokağı vardır, genelde dp denir artık neden bilinmez, vardır bir kerameti...
    dp'de halloween zamanı (bu zamanlar) o daracık sokakta 40000 tane yarı çıplak *, yarı sarhoş * insan evladı görebilirsiniz binbir türlü şekilde *********

hani düşünüyorum burası türkiye olsaydı 1 tane hatun olmazdı o sokakta çünkü ilk çıkan hatun 39999 tane abazanın avuçlarına, tacizlerine hatta toplu tecavüzüne uğrardı, bi daha da kimse çıkmazdı.
  • (bkz: windows vista)
  • amerikan usulu gorukle resmen. ufacik minicik ici dolu tursuchsdjhfasljkd
    etraf dolsa da ne menem bi seymis anlasak, canim sikildi benim!
  • halloween kutlamalariyla cooook cok unludur. amerikanin dort bir yanindan insanlar iv'ye gelirken iv sekenesi iv'den kacar. kutlamalar bugun mesai bitiminde baslamis olup millet coktan kafayi bulmustur. an itibariyle kampusteki yurtlar vesaire citlerle cevrilmistir (evet bildiginiz bir gecede diktiler citleri. giris cikislari polis kontrol ediyo. pazartesi gunu geri kaldircaklar. manyak lan bunlar?) ve polis kuvvetleri etrafta kol gezmekte, mutemadiyen cigliklar kahkahalar ve siren sesleri gelmektedir.
    kostum olayina henuz girilmemis olup yarina bu insanlarin ayni tempoyla nasil icebilecekleri merakla beklenmektedir.
  • rock/metal grubu ugly kid joe'nun memleketi
hesabın var mı? giriş yap