• 90 dakika trabzonspor'un tamda istediği gibi futbol oynatmasıyla hayal kırıklığına uğratan teknik direktör. maç içinde değiştirebilirdi, bunu da tercih etmedi.
  • fenerbahçeyi şampiyon yapamıcak adam. teknik direktör önemli değil,takım kendi şampiyon olur diyenlere ismail kartal takımı şampiyon edemeyerek cevap verecektir. gerçekler bu kusura bakma çılgın ismail.
  • aziz yıldırım'ın ersun yanal'ı harcarken kendine çok dert olmayacak bir maşa bulması gerekiyordu, bulundu.
    ilk fırsatta "eski" sıfatına kavuşturur dikatör yıldırım.
  • bu sene galatasaray'ın en büyük umudu bu adam. prandelli kanseri ile mücadele ederken, şampiyonluk yarışındaki en büyük rakibinin başında bu adam olduğunu bilmek, insanda ister istemez "belki" umudunu yeşertiyor.
  • sanayide motor ustasi olmasi gerekirken fenerbahce'de teknik direktor olan kisi.
  • aykut kocaman reloaded
  • bir sezonluk aradan sonra aykut kocaman kanserinin tekrar nüksetmesi durumu.
  • bi bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama yedek kulübesi önünde 23 nisanda bakan koltuğuna oturmuş çocuk gibi emanet duran şahıstır. ayrıca başa gelmesinde emeği ve desteği olan herkesin kafasını sikiyim. geçen seneki fenerden eser yok amk.
  • 3 sene üstüste şampiyon yapsa da, galatasaray'ı her maç 6-0 yendirse de futboldan anladığına inanmayacağım adam..aziz yıldırım'ın getiriş şekli sebebiyle, mimiklerinin azize benzemesi nedeniyle asla sevemeyeceğim adam..
  • psikoljik olarak emenike'yi bitirmiştir. oyuncu değişikliğini görünce emenike'yi çıkarmaz umarım demiştim ama emenike'yi çıkararak beni şaşırtmamıştır. şimdi sayesinde bir de emenike olayı kucağımıza oturmuştur.
hesabın var mı? giriş yap