• yayincilik hayatinin donum noktasi olacak yayina bugun cikacak olan gazetecidir.

ya herkes fox'u kanallardan silecek yada ismail fox'un tek adami olarak devam edecektir.
  • bu akşamki aday yayınında düşünüldüğü kadar sıçıp sıvayacağını düşünmediğim gazetecidir.

aday yayınının formatı tartışma temelli olmadığı için gayet de güvenli sularda yüzecektir.

eğer ki adaylara ortak olmayan iki soru sorup, imamoğlu'na beylikdüzü'nde şöyle iddialar var gibi sıkıştırma amaçlı, montajlık, sorular sorup yıldırım'a orta yaptım gol at tarzı sorular sorarsa kendi kendini bitirmiş olur zaten.
  • ismail bey burayı okuduğunuzu düşünüyorum. lütfen bu akşam iyi orta açın ekrem başkana.
  • sözlüğü okuyan kişi.

kendisine naçizane tavsiyem;

bu akşam gerçekleşecek programda "anneler" vb. muhabbetlere girmemesi,

adayların sözlükteki başlıklarında belirtilen eleştirileri adaylara, (özellikle "by" nin enteresan gafları) açıkça sormasıdır.
  • programa girerken arka fonda çalması için kendisine mükemmel bir şarkı buldum.

https://www.youtube.com/watch?v=kt6pc1wwkqm

bence çok yakışır.
  • muharrem ince'ye karşı bir ayıbı olmadı. bence muharrem ince de bunun farkındadır. arkadaş muhalifsiniz biraz akıllı olun. bu adam gazeteci cebine gelen mesajı okuması gayet normal.

höyt diye "adam kazandı" şeklinde okumayıp daha düzgün bir ifadeyle söylememesi anın heyecanına verilebilir. bunda muharrem ince'nin düzgün bir şekilde yazmaması da sebep gösterilebilir.

sözün özü adam gayet ideal bir gazeteci. iktidarı da muhalefeti de yayınına davet ediyor. iki tarafa karşı da saldırgan değil. ama yeri gelince iki tarafı da eleştiriyor. o haberi saklasa ertesi gün sakladığı öğrenilse daha mı iyi gazeteci olacaktı? a haber'le taşşak geçip a haber minvalinde kafalara sahip olmayın.

şahsımca tarafsız gazetecidir. sunmasını da ben istedim. umarım tongaya düşmez ve başarılı idare eder. soruların halktan alınmaması kuralını benimsemesi bile şimdiden eksi puan. ama ön yargım yok.
  • yapmacık olmayan gazeteci.
    beğenmeyen ekşiciler gidip show haber izleyebilirler.
  • yıllardır chp'nin ve muhalif kanadın en sağlam direğiyken daha tartışma programı başlamadan al aşşağı edilmeye çalışılmaktadır.
  • bu adamın programına her iki tarafta çıkıyor , iktidar kanadına orada da her şeyi açık açık soramiyordu . bir yere kadar normal bir durum .
    bu akşam kimseye yaranamayacaktir, kahvehane muhabbeti olmayacak sonuçta. her şeyi soramaz.
    ayrıca bu ülkenin %80'i siyasi olarak körü körüne tutucudur. kendinden olmayan ezilmedikce mutlu olamaz
  • bakalım gerçekten soru sorabilecek mi?
hesabın var mı? giriş yap